2.LİG SEVİNCİ KISA SÜRDÜ
16 Yıl sonra 2.Lige çıkan Batman Petrolspor, Şanlıurfa’dan aldığı mağlubiyetle lige veda etti. Şanlıurfa’nın hiçbir iddiasının bulunmadığı maçta Petrol bir puan alamayarak ligden düştü. Batman Valisi Ekrem Canalp, Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Ak Partili adaylar ile kalabalık heyetin de izlediği maç boyunca Şanlıurfalı taraftarlar 90 dakika boyunca “Batman kümeye” ve “Amedspor gelsin sizi kurtarsın” diye tezahüratta bulundu. Petrolspor ilkyarının son saniyesinde ve ikinci yarının başında kalesinde gördüğü gollerle geriye düştü. Petrol’ün çabası sonuç vermedi ve Petrol aldığı mağlubiyetle 2.Lige veda etti.

petrolurfa

NAZİLLİ-BURSA, ŞANLIURFA’YA GÖRE MAÇI TAMAMLADI
Ligin diğer önemli maçında Nazilli deplasmanına çıkan Bursa, öne geçtiği maçı berabere bitirdi. Urfa’nın Petrol önünde 2-0 öne geçmesi sonrası Bursa’nın verdiği canlı yayın 10 dakika kesildi. Daha sonra da iki takım beraberliğe oynayarak Batman’ın düşmesine olanak sağladı.

Öte yandan maç sonu Urfalı taraftarlar hem protokol tribününde olaylar çıkardı hem de maç sonu futbolculara yabancı madde attı. Öte yandan birçok Batmanlı futbolsever de İnegöl’ü ligde tutan Amedspor’a tepkide bulundu.

DEVİR SÜRECİ MERAK KONUSU! DEVİR SÜRECİ MERAK KONUSU!