VOLEYBOLDA ŞAMPİYON; HALK EĞİTİM MERKEZİ VOLEYBOLDA ŞAMPİYON; HALK EĞİTİM MERKEZİ

2. Lig Beyaz grupta ligin son haftasında Şanlıurfaspor’a mağlup olarak küme düşen Petrolspor için taraftarlar twitter’da kampanya başlattı. Aynı gün oynanan Nazilli-Bursa maçındaki görüntüler ‘şike’ tartışmalarına yol açması üzerine Batmanlı taraftarlar Futbol Federasyonu’nu göreve davet etti.

TWİTTER’DA İLK SIRADA YER ALDI
Petrolspor’un küme düşmesinin üzüntüsünü yaşayan Batmanlı futbolseverler, Nazilli-Bursa maçında yaşananlar için Türkiye Futbol Federasyonu’nu göreve davet etti. Şanlıurfa’da yaşanan olayları da gündeme getiren taraftarlar 20.30’da ‘Petrolspor sahipsiz değildir’ hashtag ile TFF ile ilgili kurumlara tweet yağmuru başlatan Batmanlı taraftarlar saatler içinde twitter’da ülke gündemine oturdu. Lig tescillenmeden Nazilli-Bursa maçında şike iddialarının araştırılmasını isteyen taraftarlar, Petrolspor’un küme düşürülmemesi gerektiğine dikkat çektiler.

“TFF İNCELEME BAŞLATMALI”
Sosyal medyada adalet arayan futbolseverler: “Nazilli-Bursa maçında futbol değil tam bir tiyatro oynandı. Canlı verilen maç Petrolspor’un 2-0 yenik düştüğü sırada 10 dakika kesildi. Ayrıca kalan bölümde de maçın bitimine 30 dakika kalmasına rağmen iki takımın futbolcularının geri pasları ile Nazilli futbolcusunun Bursaspor teknik direktörü ile sohbeti net bir şekilde görülmesine rağmen TFF bu maçı neden incelemeye almıyor. Bu durumun takipçisi olacağız” dediler. (Spor Servisi)