Ligin bitimine üç hafta kala şampiyonluk ve küme düşme potasının kızıştığı 3. Lig 2. Grup’ta lider Petrolspor moralle Amasya’nın yolunu tuttu. Kulüp Başkanı Mustafa Demir, futbolculara sürpriz prim vaadinde bulundu.

KULÜPTE BAYRAMLAŞMA
Ramazan bayramının ikinci gününde Kırmızı-Beyazlı kulüp binasında Başkan Mustafa Demir ve yönetim kurulu üyeleriyle bayramlaşan teknik heyet ve futbolcular, galibiyet sözü verdi. TPAO Bölge Müdürü ve Kulüp Başkanı Mustafa Demir, zorlu Amasyaspor maçı öncesinde futbolculara sürpriz prim vaadinde de bulunduklarını belirterek: “Gönül ister ki yalnız biz değil iş insanları da bu süreçte destek olsunlar” dedi. Muhammet Aran ve Muharrem dışında tam kadro maçın son provasını yapan Petrol’de Teknik Direktör Mesut Toros ise şunları söyledi; “Zor bir deplasmana çıkıyoruz ama Batman’a en iyi sonuçla dönüp, taraftarlarımıza çifte bayram yaşatmak istiyoruz.”

TARAFTARLARDAN BAKLAVA JESTİ
Amasyaspor maçının son provasını şehir stadında izleyen Vikingler taraftar grubu, teknik heyet ve futbolculara baklama jestinde bulundu. Son idmanı izleyen Vikingler; “Sizi Amasyaspor maçında da yalnız bırakmayacağız. Sizden galibiyet bekliyoruz” dediler. Petrolspor yönetimi de futbolculara baklava jestinde bulunan taraftarlara teşekkür etti. 

Muhabir: CEMAL GÜLER