*Antalya’da ikinci devre hazırlıklarını sürdüren Batman Petrolspor’da yeni yıl nedeniyle futbolculara iki günlük izin verilirken, yönetim transfer görüşmelerini hızlandırdı.

GOLCÜ TRANSFERİ YAKIN
3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluk hesabı yapan Batman Petrolspor, Antalya kampının yanı sıra transfer görüşmelerine yöneldi. Geçtiğimiz günlerde kanat oyuncusu Uğurcan Bekçi’yi renklerine bağlayan Kırmızı-Beyazlılarda rota, şimdi de golcü ve orta saha transferine yöneldi. Aykut Çift’in takımdan ayrılmasının ardından rotayı forvet arayışına çeviren yönetim, bazı golcü isimlerle görüşmeleri hızlandırdı. Yönetimin hem forvete hem de orta sahaya kısa sürede takviye yapacağı öğrenildi. Öte yandan forvet hattına 1. Lig ve 2. Ligden bazı tecrübeli isimlerle temas kurulduğu da gelen haberler arasında.

FUTBOLCULARA İKİ GÜNLÜK İZİN
Lige Antalya’da hazırlanan Batman Petrolspor’da futbolculara ‘yeni yıl’ izni verildi. Kulüpten yapılan açıklamada; “Futbol takımımız yeni yıl nedeniyle iki gün izin kullandıktan sonra ikinci etap çalışmalarına 2 Ocak’ta yeniden başlayacak. Futbolcularımız 31 Aralık Pazar ve 1 Ocak Pazartesi günü izinli olacaktır” denildi.

Editör: ZİNET GÜLER