*Şampiyon Petrolspor’un şampiyonluk kutlamasına verilecek konsere Haluk Levent katılacak. Sanatçı Levent, Pazar akşamı 19.00’da Batmanlı futbolseverleri coşturacak.

*Şampiyonluğu güçlü rakipleri Elazığ ve Karşıyaka’dan söke söke alan Batman Petrolspor’un istikrarlı futbolcularının başında Tunç Behram, Mustafa İnan, Oktay, Yusuf, Hamza ve Nurettin yer aldı.

GÖZDE FUTBOLCULARDI
3. Lig 2. Grupta geçen Cumartesi günü şampiyonluğunu ilan eden Batman Petrolspor’da şimdi de ‘Şampiyonluk Kutlama’ hazırlıkları yapılıyor. Şampiyonluk kutlamasında verilecek konsere katılacak sanatçı da belirlendi. Pazar akşamı Valilik önünde şampiyonluk kutlamaları kapsamında konser de verilecek. Kırmızı-Beyazlı ekibi bu sezon şampiyonluğu taşıyan istikrarlı futbolcuların başında gol kralı Tunç Behram, Mustafa İnan, Oktay, kaleci Yusuf, Hamza ve Nurettin yer aldı. Diğer futbolcuların da emekleriyle Kırmızı-Beyazlılar, Batmanlılara büyük bir şampiyonluk sevinci yaşattı.

HALUK LEVENT KONSER VERECEK
Batmanlı futbolseverlerin geçen Pazar akşamı büyük bir coşkuyla karşıladığı ‘Şampiyon Petrolspor’ için Pazar akşamı ‘Şampiyonluk’ kutlaması yapılacak. Batman Valiliği ile Petrolspor Kulüp yöneticilerinin organize ettikleri ‘Şampiyon’luk kutlamasına ünlü sanatçılardan Haluk Levent katılacak. Pazar günü 19.00’da Valilik önünde yapılacak ‘Şampiyon’luk kutlamasına Kırmızı-Beyazlı ekibin teknik heyeti, futbolcuları ve katkıları olan bazı simalar da katılacağı belirtildi. Batman Petrolspor kulübünde de hafta sonu etkinliği için bir dizi hazırlık başlatıldı.

PETROLSPOR’A KUTLAMA YAĞDI
2. Lige bir yıl aradan sonra dönüş yapan Batman Petrolspor’u şampiyonluğunu bölgenin 2. Lig takımlardan Vanspor Futbol Kulübü ile son maçta kümede kalma başarısını gösteren Amasyaspor’un aralarında bulunduğu birçok futbol kulübü kutladı. Türkiye’nin dört bir yanından şampiyon Petrolspor’u bürokrat ve Batman’ın eski yöneticileri de kutlamayı ihmal etmedi. Batman’ın eski Valilerinden Temel Koçaklar, Zeki Şanal ile Batman eski Hava Meydan Komutanı emekli Albay Muharrem Atak, Kırmızı-Beyazlı ekibi şampiyon yapan TPAO Bölge Müdürü ve Kulüp Başkanı Mustafa Demir başta olmak üzere emeği geçenleri kutladı. 

Muhabir: CEMAL GÜLER