*Kozluk ilçesinde yapımı tamamlanan bazı yatırımların açılış programına Vali Ekrem Canalp ile birlikte katılan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman'a her geçen gün yeni eserler kazandırdıklarını söyledi. Nasıroğlu, açılış sonrası parkta halay çeken çocukları izleyerek alkış tuttu.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU
Bir dizi açılışlarda bulunmak üzere Kozluk'a giden Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Vali Ekrem Canalp ile 100. Yıl Özel Eğitim Uygulama Okulu ve 15 Temmuz Şehitler Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi. Parkta öğrenci korosunun müzik dinletisine kendini kaptıran çocuklar halay çekerken Vali Canalp ve Milletvekili Nasıroğlu da alkış tuttu. Çocukların mutluluğuna dikkat çeken Milletvekili Nasıroğlu; “Yine birbirinden önemli eserlerin  açılışlarını yaptık. Öncelikle bu eserlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bugün burada halay çeken çocuklarımızın yüzündeki gülümseme geleceğe umutla bakmamızı sağladı. Bu halay da birbirine kenetlenen çocuklarımızın yüzündeki keyif ve huzur barış ikliminin bir yansımasıdır. Devletimizin hizmetle, projelerle, merhametle ve muhabbetle insana yaklaşımının bir sonucudur. Bu huzur ortamının mimarı sayın Cumhurbaşkanımızdır” dedi.

“HUZUR ORTAMI ÖNEMLİ”
Taş atan değil halay çeken ve yüzü gülümseyen çocuklar istediklerini ifade eden Nasıroğlu, Batman ve bölgenin huzura kavuştuğunu anlattı. Nasıroğlu, şöyle devam etti: “Devletin gönderdiği paraları  vatandaşa hizmet olarak harcarsanız ortaya böyle güzellikler çıkıyor. Paralar yerine gidince caddeler ve sokaklar da yenilenir.  Parklar da açılır, çocuklar da gülümseyerek geleceğe güvenle bakıyor. Kısacacı para yerine ulaşınca vatandaşa daha fazla hizmet ve mutluluk ulaşır. İşte bu huzur ortamı ve çocuklarımızın yüzündeki tebessüm bizlere daha fazla çalışma azmi veriyor.”

Muhabir: RECEP AKIN