‘13. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’ ŞEKLİNDEKİ PAYLAŞIMLAR HATALI ‘13. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’ ŞEKLİNDEKİ PAYLAŞIMLAR HATALI

SEÇMENLERE OY PUSULASI UYARISI
Yeşil Sol Parti Batman Milletvekili adayı Zeynep Oduncu, görevden uzaklaştırılan Belediye Eş Başkanı Mehmet Demir ve parti yöneticileri, Batman Çağdaş’ı ziyaret etti. Kentin dört bir yanında seçim çalışmalarını sürdüren Yeşil Sol Parti heyeti, pazar günü Kültür Mahallesi’ndeki 8 Mart Kadın Parkı’nda  yapılacak mitinge Batmanlıları davet etti. Seçime sayılı günler kala Yeşil Sol Parti çalışmalarını hızlandırırken, günün erken saatlerine çalışmalara başlayan Yeşil Sol Parti heyeti, gece geç saatlere kadar ev ziyaretlerini sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında yerel medyayı da ziyaret eden Yeşil Sol Parti, seçmenleri oy pusulası konusunda da aydınlatıyor.

DEMİR: “HEDEFİMİZ 5’TE 5”
Görevden uzaklaştırılan Belediye Eş Başkanı Mehmet Demir, hedeflerinin 5’te 5 olduğunu belirterek: “Seçmeni ziyaret ettiğimizde bize ‘sadece ismimiz değişti. Zahmet edip geldiniz. Gidilmeyen yerlere gidin’ diyorlar. Mücadele geleneğinden gelen bir kitleye sahibiz. Pazar günü saat 13.00 ila 17.00  arasında yapılacak mitingimize 1.5 aydır yaptığımız çalışmayı yansıtacağız. Tüm Batmanlı hemşehrilerimizi mitinge bekliyoruz. Her türlü provaktiflere karşı da kitlemizi uyarıyoruz. Artık az bir süre kaldı, provaksiyonlara karşı da herkesin dikkatli olması gerek” dedi.

“PUSULADAKİ KATLAMA
METODUNU DA GÖSTERİYORUZ”
Yeşil Sol Parti adayı Zeynep Oduncu,  seçim çalışmalarını yüksek tempoda sürdürdükleri söyledi. Oduncu, “Her şeyden önce bilinçli bir seçmenimiz var. 14 Mayıs seçimlerine bu kez Yeşil Sol Partisi’nden giriyoruz. Seçim kampanyasında ‘çal kapı’ uygulamasıyla ev ev dolaşıyoruz. Seçmenlere oy pusulasındaki katlama metodunu hatırlatıyoruz. Seçmenimiz, oyunu en güzel şekilde kullanacak. Pazar günü saat 13.00 ila 17.00 arasında 8 Mart Kadın Parkı’nda yapacağımız final niteliğindeki mitingimize tüm seçmenleri bekliyoruz” diye konuştu.