*Batman Petrolspor’a verdiği büyük destekle bilinen iş insanı Muzaffer Nasıroğlu, Petrolspor’un bileğinin gücüyle şampiyon olduğunu söyledi ve ekledi; “Hedefimiz, önümüzdeki sezon Trendyol 1. Lig.”

“HEDEF TRENDYOL 1. LİG”

Batman Petrolspor’un layık olduğu liglerde mücadele etmesi için maddi ve manevi destek verenlerin başında yer alan iş insanı Muzaffer Nasıroğlu ve kardeşi Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Kırmızı-Beyazlı ekibin şampiyonluğunu kutladı. Petrolspor’un gerçek yerinin Trendyol 1. Lig olduğunu ifade eden iş insanı Muzaffer Nasıroğlu; “Takımımız 1 sezondur büyük mücadele vererek şampiyonluğa koşan bir ekipti ve sezonun son maçını da galibiyetle kapatarak hak ettiği 2. Lige yükseldi. Batman’a şampiyonluk hayırlı olsun. Önümüzdeki sezon hedefimiz Trendyol 1. Lige çıkmak. Batman’ın bunu başaracağına da inanıyorum. Petrol şehrinin bu şampiyonluğa ihtiyacı vardı. Bizi şampiyonluğa götüren Kırmızı-Beyazlı ekibin yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcularını yürekten kutluyorum” dedi.

“BATMAN’IN BAŞARISI”

Milletvekili Nasıroğlu, maç bitiminde Turgutlu’da bir dinlenme tesisinde Vali Ekrem Canalp ve Kırmızı-Beyazlı ekibin futbolcularıyla şampiyonluk halayı çekti. Turgutlu-Batman Petrolspor maçını izleyen AK Parti Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman Petrolspor’un şampiyonluğu hak eden bir ekip olduğunu belirterek, şunları kaydetti; “Batman Çağdaş TV’ye 2 hafta önce konuk olduğumuzda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimizi söylemiştim. Geçen sezon kurduğumuz güçlü ekibimiz bunu başardı. Batman’ımıza şampiyonluğu yaşatanları kutluyorum. İnşallah önümüzdeki sezon daha büyük başarılara imza atacağız. Batman’ımıza 2. Lig hayırlı olsun. Şehrimiz daha üst liglere layıktır.” 

Muhabir: CEMAL GÜLER