DİYARBAKIR’DA 871 BİN 839 KİŞİ SANDIĞA GİTTİ DİYARBAKIR’DA 871 BİN 839 KİŞİ SANDIĞA GİTTİ

Ak Parti Batman milletvekili adayı ve HÜDA PAR Sözcüsü Serkan Ramanlı’nın Batmanlı vatandaşlar için mecliste yapacaklarını ve Batman ile ilgili planlarını anlatan broşürler kafe ve çay evlerine dağıtıldı.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği tanıtım çalışmasında Serkan Ramanlı’ya vatandaşların teveccühü dikkat çekti. Gençlerle birlikte vatandaşlar ile bir araya gelen Batman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz, gençlerin enerjileri ile daha birçok güzel projelerin başarılacağını belirtti.

hüdapar-1

Gençlere neler vadettiklerini anlatan Durmaz, “Pazar günü yapılacak seçim çalışmaları kapsamında, Milletvekili adayımız Serkan Ramanlı'nın mektubunu kafelerde gençlerimize, sokaklarda halkımıza dağıttık. Serkan başkanımızın selamlarını ilettiğimiz gençlerimizden çok olumlu dönüşler aldık. Partimizin mecliste temsil edilmesini çok önemsiyoruz. Bunun için Batman'da milletvekili çıkarmak için yoğun bir çalışma yaptık. Ev ev, sokak sokak, cadde cadde halkımıza gittik. Politikalarımızı ve yaklaşımlarımızı anlattık. Eğer adayımız mecliste olursa inşallah halkımızın sorunları, memleketimizin sıkıntılarıyla yakından ilgileneceğiz.” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)