TANITIMA OKULUN ÜST
DÜZEY YÖNETİCİLERİ KATILDI
Medicana Grup iştiraki MBA Okulları, 2024-2025 akademik yılında Batman Kampüsü’nde eğitim-öğretime start verecek. Batman’da uzun yıllar Bahçeşehir Koleji olarak hizmet veren eğitim yuvası yeni dönemine 2024’ün ortalarında başlayacak. Okulun lansmanı hafta sonu okulda hem gazetecilere hem de velilere yönelik gerçekleştirildi. MBA Okullarının üst düzey yöneticileri ve MBA Okulları Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Soner Yıldırım basın mensupları, ebeveynler ve eğitimcilerle bir araya geldi.

“FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ…”
Lansmanda gazetecilere MBA’nın eğitim modelini anlatan Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları CEO’su Ayfer Batı: “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün değerleriyle başarının sonsuz şıklarına ve paydaşlarımızın öznel iyi oluşuna odaklanacağız. Sınıfların kapılarını hayallere açmak, ekosistemimizde bulunan her bireyin tutku alanlarında derinleşmesine rehberlik etmek için Akademik Müfredat, Global Müfredat ve Süper Müfredat içeriklerinden oluşan müfredat ögelerimizle eğitimi yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden tanımlamaya devam edeceğiz. Medicana Grup iştirakleri olan ve her zaman deneyimleriyle öğrenci, öğretmen ve velilerimizle buluşan Medicana Sağlık Grubu yöneticileri ve doktorları, Fenerbahçe Üniversitesi akademisyenleri nitelikli ve yenilikçi eğitim liderliğimiz için bizlerle bir arada olacaklar. Medicana Eğitim Grubu olarak Türkiye’nin her noktasında ulusal ve uluslararası yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

ÖNAL: “YENİ BİR HEYECAN VE ENERJİ”
Toplantıda söz alan okul Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Önal ise şunları söyledi: 30 Yıldır eğitim sektöründeyiz. Daha önce başka markalar adı altında hizmet verdik. Yeni bir heyecan ve enerji adına MBA okullarıyla devam etme kararı aldık. Spora ve futbola ilgili biri olarak da kampüsümüzde daha önce Galatasaray futbol okulları da hizmet veriyor. Yeni dönemde Fenerbahçe’nin olanaklarının da kampüsümüzde hizmet verecek olması bizi mutlu ediyor. Fenerbahçe kulübüyle de burada güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Yeni markamız Batman’a hayırlı olsun.” Öte yandan Prof. Dr. Soner Yıldırım, daha sonra ailelere yönelik “Bilimin Gücüyle Çocuklarımızın Özgünlüğüne Eşlik Edelim” başlıklı semineri verdi. 

Editör: NEZAHAT SUMBÜL