*HÜDA PAR Batman İl Başkanlığının merkez seçim lokali kalabalık partili topluluğunun katılımıyla açıldı.  Batman Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı: “Şu anda rica makamındayım. Eğer siz isterseniz artık bütün icraatları gelin kendi elimizle yapalım diyorum. İcra makamına geçelim istiyoruz” dedi.

“MİLLETİMİZİ, HALKIMIZI SEVİYORUZ"
Turgut Özal Bulvarı Batman Park yanında bulunan seçim lokali, partililerin ilgisiyle tekbirler eşliğinde yapıldı. Açılışa HÜDA PAR Milletvekili ve Batman Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı, İl Başkanı Davut Şahin, Molla Enver Kılıçarslan, kanaat önderleri, STK temsilcileri ve partililer katıldı. HÜDA PAR Milletvekili ve Batman Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı: “Milletimizi, halkımızı seviyoruz, bizi sevmese de sevmesi için mücadele ediyoruz. İnşallah bir gün bütün bir halkımızla, milletimizle bu meydanları hınca hınç dolduracağız. Parti, aşiret, köylü-kentli; kadın-erkek, yaşlı-genç, zengin-fakir ayrımı yok. Hepimiz birbirimizi sevmek, yardımlaşmak zorundayız” dedi.

“İCRA MAKAMINA GEÇELİM”
Ramanlı, şöyle devam etti: “Rica makamındayım. Yetki sahibi olanlara, hizmet yapması gerekenlere sadece rica edebiliyoruz. Eğer siz isterseniz artık bütün icraatları gelin kendi elimizle yapalım diyorum. İcra makamına geçelim diyorum. Hiç kimsenin ihmaline memleketimizi kurban etmeden kendi elimizle, milletimize kendimiz hizmet edelim diyoruz. Yapacak çok işimiz var. Kentsel dönüşümden trafiğin rahatlatılmasına, yeni bulvarlardan köprülü kavşaklara, temiz bir çevreden işsizliğin giderilmesine, gençlerimize rehberlik hizmeti, iş imkanı sağlamaktan kadınlarımıza sosyal hayata katılabilecekleri imkanları oluşturmaktan, onları sadece emeğiyle tanıyan değil şahsiyetiyle, bilgisiyle bu topluma fayda sağlayan bir birey yapmak için daha yapacak çok işimiz var.” 

Muhabir: NEZAHAT SÜMBÜL