*Yıllardır halkla iç içe siyaset yapmayı ilke edindiklerini belirten AK Parti Kozluk Belediye Başkan adayı Veysi Işık; “Halkımızdan hiç kopmadık. Siyaseti de hep halkımızla iç içe yaptık” dedi.

AK PARTİ’DE LOKAL SAYISI 2’YE ÇIKTI

Batman’ın büyük ilçesi Kozluk’ta hafta sonu seçim lokallerini açan AK Parti Belediye Başkan adayı Veysi Işık, yıllardır siyaseti halkla iç içe yaptıkların ifade etti. Geçen Pazar Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ve AK Parti İl Başkanı Avukat Akif Gür’ün katılımıyla seçim lokallerini açtıklarını belirten Başkan adayı Işık; “Coşkulu ve görkemli açılışlarla lokallerimizi açtık. Partilerimizin gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Her şeyden önce seçim kampanyamızı başlattığımız günden bu yana bize  samimiyetle yaklaşan ilçe sakinlerimizin teveccühüne teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“KALDIĞIMIZ YERDEN HİZMETLERE DEVAM”

Başkan adayı Işık, sözlerinin şöyle sürdürdü; “Seçim kampanyamızla birlikte mahalle mahalle, ev ev dolaşıyoruz. Gitmedik yer bırakmıyoruz. Seçim kampanya startını verdikten sonra seçmenin büyük bir ilgisiyle karşılaşıyoruz. Lokallerimizin coşkulu açılışları görmeye değerdi. Geçmişte ilçemize örnek projeler kazandırmıştık. Daha önce yaptığımız hizmetler birer teminattır. Verdiğimiz vaatleri de bir bir yerine getiriyoruz. Her şeyden önce halkımızın bize vereceği yetkiyle kaldığımız yerden hizmetlerimizi sürdürmek istiyoruz. Kozluk’un yeni projelere ihtiyacı var. Bunu da yapmaya kararlıyız.” 

Muhabir: CEMAL GÜLER