*Seçim bölgesi Batman’da ilçe gezilerini sürdüren Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Beşiri ilçesindeki AK Parti seçim lokalinin açılışında partililere seslendi. Milletvekili Nasıroğlu; “Eser siyasetine sahip çıkalım. İdeoloji karın doyurmuyor” dedi.

LOKAL AÇILIŞI YAPTI
Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut ile partililerin katıldığı seçim lokalinin açılışında konuşan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, Batman’da huzur ve barış ortamının hakim olduğunu söyledi. AK Parti İl Başkanı Akif Gür’ün de katıldığı seçim lokalinin açılışında partililere seslenen Milletvekili Nasıroğlu; “Bölgemizde ve gençlerimizden artık acı haber gelmiyor. Batman’da kepenkler kapanmıyor. Dileyenler istediği vakitte sokaklarda özgürce dolaşabiliyor. Uzun süreden beridir devam eden huzur ve güven ortamı, meyvesini de vermeye başladı” diye konuştu.

YÜZLERCE GİRŞİMCİ OSB’DEN YER İSTİYOR
Milletvekili Nasıroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü; “Huzur ve barış ortamıyla yüzlerce girişimci OSB’den yer talebinde bulunuyor. Bu olumlu iklim sayesinde Batman, hak ettiği seviyeye ulaşacaktır. Bizlerde hemşerilerimizin hak ettiği hizmetleri her noktaya ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Eser siyasetine sahip çıkalım. İdeoloji karın doyurmuyor. İdeoloji, bize müreffeh bir Batman kazandırmıyor. Bizim esere ve hizmete ihtiyacımız var. Halkına hizmetkar olan bir Belediyecilik anlayışına ihtiyacımız var. Bu anlayışı da Batman’da hakim kılacak olan biziz.” 

Muhabir: NEZAHAT SÜMBÜL