**Sahasında Bursaspor’a 2-1’lik skorla mağlup olan Batman Petrolspor’un düşüşü, taraftarı endişelendiriyor. Küme düşme hattına yaklaşan Kırmızı-Beyazlılar, 7 haftadır galibiyeti unuttu.

EVİNDE 4 HAFTADIR KAYBEDİYOR
2. Lig Beyaz grup temsilcisi Batman Petrolspor’un düşüşü sürüyor. Sahasındaki son dört maçında mağlup olan Kırmızı-Beyazlılar, son olarak sahasında Bursaspor’a yenilerek büyük tepki topladı. Teknik Direktör Nihat Balan’ın takımın geçen hafta göreve başladığı Kırmızı-Beyazlılarda gol yollarındaki sorunlar dikkat çekti. Son dakikalarda gol yeme sendromunun da sürdüğü Petrolspor, 24 puanda kalarak alt sıralara bir adım daha yaklaştı.

GALİBİYETİ UNUTTU
Petrolspor’un son haftalardaki kötü performansı dikkat çekiyor. Son 7 haftadır galibiyeti unutan ve gol yollarında sıkıntılar yaşayan Petrol’de yeni transferler de henüz beklenileni veremedi. Takımın düşüş sürecine dikkat çeken bazı taraftarlar: “Takımda oldukça kötü bir süreç var. Son 4 iç saha maçını kaybetmek inanılır gibi değil. Futbolcular daha önce ödemeleri öne sürüyordu. Yöneticilerin açıklamalarına göre ödemelerinin çoğunu da aldılar. Futbolculardaki rehavet ortada. Böyle giderse takımı çok zor günler bekleyecek. Kulüp içinde radikal kararlar alınmalı” diyorlar. (Spor Servisi)

Editör: Yunus Yasak