*Çağdaş TV’ye konuk olan Batman Ak Parti Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, şampiyonluk yolundaki Petrolspor’a destek amaçlı üç maaşını bağışladığını belirterek; “Diğer 4 milletvekilimizi, Valimizi ve yeni seçilen Belediye Başkanımızı da kampanyayı büyütmeye davet ediyorum. Ayrıca STK ve iş dünyasından da aynı duyarlılığı bekliyoruz” dedi.

4 VEKİLE ÇAĞRIDA BULUNDU
Çağdaş TV’nin yayınına katılan Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, şampiyonluğa iki adım uzaktaki Petrolspor’a destek amaçlı üç maaşını bağışladı. DEM Partili vekiller ve Hüda-Par milletvekiline de çağrıda bulunan Nasıroğlu: “Batman’ı temsilen 5 vekilimiz var. Seçim döneminde de tribünlere gelerek Petrolspor’a destek verdiler. Bütün milletvekillerimize bir çağrım olacak. Bu hafta da maaşlarımızı yeni aldık. Petrolspor’a da maddi olarak destek olmak zamanı. 5 Milletvekilimizle birlikte bu dönem aldığımız üç maaşımızı Petrolspor’a bağışlamayı teklif ediyorum. Maaşları da yeni aldık, bunu Petrolspor’a bağışlayalım, desteğimizi verelim. Ben üç maaşımı bağışlıyorum” dedi.

BAŞKAN SÖNÜK, İŞ İNSANLARI
VE STK’LARA DA ÇAĞRI
Nasıroğlu, şöyle devam etti: “Biz tabi her alanda Petrolspor’a desteğimizi vereceğiz. Petrolspor’un gerçek taraftarlarının da bu mesajları vermesi gerektiğine inanıyorum. Sadece konuşan değil, icraatın da ön planda olması lazım. Bunun yanı sıra bu akşam desteğini açıklayan iş insanlarımızın dışında diğer iş insanlarımızın, STK temsilcilerimizin de Petrolspor’a destek vermesini rica ediyorum. Bu son iki hafta için vereceğimiz destek bütün sezonun finali olacaktır. İş dünyasının temsilcilerinden, Valilikten, Belediye’den bekliyoruz. Biliyorsunuz yeni seçilen Belediye Başkanımız da Petrolspor’a her alanda destek vereceğini canlı yayında açıklamıştı. Bunu da somut olarak desteklerini bekliyoruz. Yine sayın Valimize sesleniyorum. Bu kampanyayı güçlü hale getirelim. Şampiyonluk yolunda önemli bir hamle yapmış oluruz.” (Çağdaş Özel)

Kaynak: ÇAĞDAŞ ÖZEL