banner52

10 Ocak unutulmadı

11 Ocak 2017 Çarşamba 16:52
Bu haber 244 kez okundu

**10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü unutmayan Batman’daki Oda ve STK temsilcileri, mesajlarla gazetecilerin yanında olduklarını söylediler.

10 Ocak unutulmadı
ECZACILAR ODASI KUTLADI
Geride kalan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü’nde Oda ve STK temsilcileri, basın emekçilerini kutladı. 44. Bölge Batman-Siirt-Muş Eczacılar Odası Başkanı Adnan Bayhan, gazetecilerin 10 Ocak gününü içtenlikle kutladığını belirtti. Bayhan, şöyle konuştu; “Her dönemde çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kalan, kimi zaman kaleminden dolayı ceza alan, dışlanan, hedef haline gelen ama mesleki etikle sorumluluğundan dolayı halkı aydınlatmaktan geri adım atmayan tüm emekçi gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler gününü kutluyoruz.”BİR KUTLAMA ASKON’DAN
ASKON Batman Şube Başkanı Selman Nasıroğlu, gazetecilerin 10 Ocak gününü kutladı. Askon Şube Başkanı Nasıroğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi; “Gazeteciler, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak, milletin, vicdanın sesi olmaktadalar. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber için koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, önemli bir kamuoyu görevini yerine getiriyorlar. 10 Ocak gazeteciler gününde basın emekçilerine başarılar diliyorum.”

Yorum Gönder


@name x