SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

28 Mart 2014 Cuma 10:02
1394 Okunma
SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU
 T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI

TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

Batman İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Batman Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Büfe İşletme Hakkının Kiraya Verilmesine İlişkin İhale İlanı

 

S.No

Taşınmaz Numarası

Tapu Kaydı Mahalle/Köy

İşletme Hakkı Verilecek Yer

Pafta/Ada/ Parsel No

Cinsi

İşletme Hakkı Verilecek

Yerin Yüzölçümü (m2)

İşletme Hakkı Verilecek

Yerin Kullanım Amacı

24 AYLIK TAHMİNİ KİRA BEDELİ

Geçici Teminat (TL)

İhale Gün ve Saati

1

72010102712

İluh mahallesi

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

20k2d./210

Hastane

5,5

   Büfe

  5.340,00 TL

534,00 TL.

08/04/2014 Tarihi Salı Günü Saat:10:30

1)  Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınmaz malların bünyesinde bulunan Büfenin işletme hakkı 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 37. maddesi uyarınca Kapalı Teklif Usulü ile hizalarında belirtilen gün ve saatte Batman Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İhale Odası toplanacak Komisyon huzurunda kiraya verilmek üzere ihaleleri yapılacaktır.

2) İhaleye iştirak etmek isteyenlerin ihale saatine kadar;

a)  Teklif mektubunu

b)  Geçici teminatı, (Tedavüldeki Türk Parası, Mevduat veya katılım bankaları­nın verecekleri süresiz teminat mektupları, (Teminat Mektuplarının limit içi süre­siz ve tevit yazısı ile birlikte getirilmesi gerekir) Hazine Müsteşarlığınca ihraç edi­len Devlet İç Borçlanma Senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri; Nakit olarak yatırılacak olan geçici teminatlar Hastanemizin TÜRKİYE HALK BANKASI BATMAN ŞUBESİNDEKİ TR210001200967500005000099 nolu hesabına ihale bilgileri verilerek yatırılabilir.

c) Yasal yerleşim yerini gösterir belgeyi, (İkametgah Belgesi)

d) Tebligat için Türkiye'de adres gösteren belgeyi,

e) Cumhuriyet Başsavcılığından alınacak sabıka kaydı belgesini,

f)  Gerçek kişilerin T.C kimlik numarasını bildirmeleri ve Nüfus cüzdan suretle­rini vermeleri; (Aslı İhale sırasında ibraz edilecektir.), Tüzel kişilerin ise vergi kim­lik numaralarını bildirmeleri, Özel hukuk tüzel kişilerinin, idare merkezlerinin bu­lunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri mesleki kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicile kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edil­miş imza sirkülerini veya vekaletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise yuka­rıda (a) ve (c bentlerinde ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya tek­lifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi, ihale saatine kadar ihale komisyonu başkanlığına vermeleri zorunludur.

3) İhaleye ait şartname mesai saatleri içinde Batman Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Satınalma Odasında bedelsiz olarak görülebilir. Ve 20,00 Tl karşılığında satın alınabilir. İstekli olabilmek için dokümanın satın alınmış olması gerekir

4) Posta ile yapılacak müracaatlarda teklifin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 37. maddesine uygun hazırlanması ve teklifin ihale saatine kadar komisyon baş­kanlığına ulaşması şarttır.

5)  Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı idare ve komisyon bir sorumluluk kabul etmez.

6) Ödenmesi gereken Vergi, Resim, Harç ile benzeri yükümlülükler müşteriye aittir.

7) İhale komisyonu gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Son Güncelleme: 28.03.2014 10:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.