GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KANTİNLERİ

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KANTİNLERİ

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KANTİNLERİ

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KANTİNLERİ

admin
admin
26 Mayıs 2017 Cuma 10:16
328 Okunma
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KANTİNLERİ

İHALE İLANI

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KANTİNLERİ

İdareninAdı: Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

Adresi: Pınarbaşı Mah. 2203 Sokak No:31 BATMAN

Telefon numarası: 0488 2139147

Faks numarası: 0488 213 34 95

İhalenin Yapılacağı yer: BatmanGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü / Toplantı Salonu

İhalenin Usulü:2886 sayılı kanunun 37. Maddesi gereği kapalı teklif

Hizmetin sunulacağı yer :19 Mayıs Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi Kantinleri

İşin Süresi: 19 Mayıs Spor Salonu Kantini (12 Ay),Olimpik Yüzme Havuzu Kantini (2,5 Ay),Gençlik Merkezi Kantini (12 Ay)dır. Ayrıca Olimpik Yüzme Havuzunun elektrik ücreti aylık 150,00 TL olarak peşin alınacaktır.

İhalenin Tarih ve Saati:05.06.2017Pazartesi Saat 14.00’te

TESİS ADI

Kullanılacak Alan

Kullanım Süresi

Muhammen Bedel

Gençlik Merkezi

100 m2

12Ay x 2.500,00

30.000,00 TL

Olimpik Yüzme Havuzu

6 m2

2,5Ayx 950,00

  2.375,00 TL

19 Mayıs Spor Salonu

24 m2

12 Ay x 1.160,00

13.920,00 TL

İsteklilerden İstenen belgeler.

Gerçek Kişiler Tüzel Kişiler

1)Dilekçe         1)Dilekçe

2)Nüfus cüzdanı sureti                                                                     2)İmza Sirküsü                                                                                                                   3)İkametgâh belgesi                                                                         3)Ticaret Sanayi Belgesi (2017)                                                                                                                           4)Esnaf ve Sanatkârlar Odasına Kayıtlı                                           4)Adres Beyanı

    Olduğuna dair belge (3 aydan eski olmaz)

  1. Kantinler Tabloda verilen Muhammen Bedeller üzerinde artırmak üzere teklif vereceklerdir.  Teklifinde Muhammen bedel üzerinde en yüksek teklifi veren en fazla artırımı yapan istekliye ihale edilecektir. Teklifler kapalı teklif usulü olacak, zarflar kapalı kaşeli ve imzalı olacaktır.
  2. Verilen Tekliflere %5 genel Müdürlük Payı ve % 18 KDV sonradan ilave edilecektir. Diğer giderler teklif fiyatının dışında yüklenici tarafından karşılanacaktır.
  3. Teklifi uygun olan istekli ile sözleşme imzalanacak, verilen aylık teklifler aylık süre ile çarpılacak çıkacak bedel ile bir yıldan az süreyle kiraya verilen tesislerin elektrik ve su bedelleri İl Müdürlüğümüzün göstereceği banka hesabına peşin yatırılacaktır.
  4. Yüklenici idarenin yazılı izni olmadan kantinler başkasına devredemez,
  5. İsteklilerin kantinlerin tümüne (Ayrı ayrı belirtmek üzere)  teklif vereceği gibi, farklı istekliler farklı kantinlere ayrı ayrı teklif verebilirler.
  6. Bir yıldan az süreyle kiraya verilen kantinlerin elektrik ve su bedelleri peşin alınacak, Gençlik Merkezi ve 19 Mayıs Spor Salonu kantinlerinin elektrik ve suyu için süzme sayaç takılacaktır. Her ay su ve elektrik bedelimuhasebe servisine yatırılacaktır.
  7. Yükleniciler teklif ettikleri fiyatın %6 oranında dairenin göstereceği hesaba kesin teminat yatıracaktır. Yüklenicinin kesin teminatı iş süresinin sona ermesiyle birlikte İdarece ödenecektir. İhaledokümanı tesisler servisinde alınacaktır.
  8. İhaleye gireceklerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün hesabına % 3 oranında geçici teminatın yatırılması gerekmektedir.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.