Batman Mehmet Emin Şimşek İlkokulu, spor alanında yılın ‘enlerini’ seçti. Öğrencilerin oylarıyla seçilen başarılı isimler, okuldaki törenle ödüllerini aldı. Törende ‘Çağdaş Spor’ programına ‘yılın en iyi spor programı’ ödülü verildi.

MALİ MÜŞAVİRLER’DEN 2 TIR YARDIM MALZEMESİ MALİ MÜŞAVİRLER’DEN 2 TIR YARDIM MALZEMESİ

YILIN ‘EN’LERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI
Batman Mehmet Emin Şimşek İlkokulu, yılın enlerini öğrencilerin oylarıyla belirledi. Adını Batman’ın efsane Milli güreşçisi Mehmet Emin Şimşek’ten alan okul, Batman’da spor branşında en iyileri seçti. Okulun yönetiminin organize ettiği 2022’nin ‘enleri’ ödül töreninde ‘yılın sporcusu’ ödülüne Petrolspor atletizm takımından Milli sporcu Ruken Tek, ‘yılın en iyi antrenörü’ ödülüne Petrolspor atletizm takımı antrenörü Sadullah Ergün, ‘Yılın en iyi spor programı’ ödülüne Barış Arslan, ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ ise Batman’ın efsane güreşçisi Mehmet Emin Şimşek’e verildi.

“ÖDÜLLER ÇOK ANLAMLI”
Öğrencilerin oylarıyla seçilen isimler, ödüllerini Okul Müdürü Hanifi Ekinci tarafından takdim edildi. Okul konferans salonunda düzenlenen törene öğrenciler ve okul öğretmenleri de katıldı. Törende ödüle layık görülen Çağdaş Spor programı yapımcısı ve moderatörü Barış Arslan: “Okul yönetimini ve öğrencilerini bu organizasyondan ötürü kutluyoruz. Sporda farklı alanlarda emeği olan isimleri ve gençlere rol model olacak başarılı isimler ile öğrencilerin bir arada olması oldukça anlamlıdır. Ülke çapında bu alanda birçok ödül almışsak da öğrencilerin oylarıyla ödül almak bambaşka bir duygu. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi. Daha sonra Okul Müdürü Ekinci, Çağdaş Spor’un ödülünü Barış Arslan ve Reşat Yiğiz’e takdim etti. (Spor Servisi)