Bir dönem Kültür mahallesi muhtarlığını başarıyla tamamlayan İlyas Tezdiğ, yeni dönemde de muhtar adaylığını açıkladı. Tezdiğ: “Çok şükür çıraklık dönemini başarıyla atlatıyoruz. Ustalık döneminde mahalle sakinlerimizin desteğiyle birçok projeyi daha hayata geçirmek istiyorum” dedi.

TEZDİĞ, YENİDEN ADAY
Kültür mahallesi muhtarı İlyas Tezdiğ, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde yeniden adaylığını açıkladı. Çıraklık dönemini geride bıraktığını ifade eden Tezdiğ: “Dört yıl önce büyük bir teveccüh ve mahalle sakinlerimizin içten desteğiniz ile seçildim. Bu süre zarfında ayırt etmeksizin tüm mahallelinin taleplerine yetişmeye çalıştım. Kurum-kuruluşların, mahalle sakinlerimiz ve azalarımızın da  desteğini alarak mahallemize taziye evi, muhtarlık ofisi, değişik eğitim kurumları, park bahçe düzenlemeleri, eğitici toplantılar gibi bir dizi kazanıma öncülük ettik. Çok şükür çıraklık dönemini başarılı bir şekilde kazasız belasız atlatıyoruz” dedi.

“DAHA İYİ HİZMETLER SUNACAĞIZ”
Tezdiğ, şöyle devam etti: “Elbette bu süre zarfında öğrendim ki muhtar tek başına bir şey yapamaz. Eğitimcileri, gençleri, öğrencileri, esnafı, sağlıkçısı, çiftçisi, kadını erkeği ile herkese ulaşabilen, herkesin ulaşabildiği, kurum ve kuruluşlar nezdinde mantıklı bir şekilde sorunları dile getiren başarılı olabilecektir.  Kültür mahallemizi muhtarınız olarak artık çok daha iyi tanıyorum. Bundan dolayı 21 mart 2024 seçimlerinde mahallemize muhtar adayı olduğumu, genç ve üniversite mezunu bu kardeşinizi tekrar seçmeniz durumunda, ustalık dönemim olan önümüzdeki dönemde kültür mahallemize hep birlikte daha iyi hizmetler vereceğimizden şüphem yoktur.”

Editör: RECEP AKIN