*14  Mayıs seçiminde Batmanlıların gösterdiği sağduyuya teşekkür eden Milletvekili Nasıroğlu, “Halkımız görev yaptı, bizde verdiğimiz vaadleri tek tek yerine getirip halkımıza hizmet edeceğiz” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZ GÖREVİNİ YAPTI”
AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, seçim sonrası parti lokaline gelen seçmenle bir araya gelerek teşekkür etti. Son yılların en güzel seçim ortamının geride kaldığını ifade eden Milletvekili Nasıroğlu, “Gerek seçim kampanyası çalışmaları kapsamında gerekse de pazar günü sandık başına gelerek vatandaşlık görevini yerine getiren tüm Batmanlı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Günlerce iş yerine ve kapısına gittiğimiz seçmeni rahatsız ettik. Bizleri sabırla dinleyen Batmanlı tüm vatandaşlara şükranlarımızı sunuyorum. Herkes görevini yaptı. Sıra bizde” diye konuştu.

GELİN ARABASI OLARAK KULLANILACAK GELİN ARABASI OLARAK KULLANILACAK

“VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ”
Seçim sonrası gün boyu AK Parti seçim lokalinde vatandaşlar bir arada olan Nasıroğlu, tebrik ziyaretine gelenlere teşekkür etti. Nasıroğlu, şunları kaydetti: “Batman hoşgörülü bir seçim kampanyasını geride bıraktı. Parti adaylarının seçim kampanyaları kapsamında seçmenlerin iş yeri ve evlerini bize açmalarından son derece memnun kaldık. Daha önce Batmanlı seçmenlere verdiğim vaat neyse yerine getireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Seçim kampanyası sürecinde tek bir vatandaşımıza rahatsızlık verdiysek, aflarına sığınıyoruz ve bize gösterdikleri ilgi ile misafirperverlikten ötürü de şükranlarımı sunuyorum. Bize bu görevi layık görenleri de mahcup etmeyeceğiz. Batman'a hizmetlerin en güzelini getirmek öncelikli görevimiz olacak.” (Haber Merkezi)