Gayrimenkul alanında Türkiye genelinde şubeleri bulunan Redstone, Batman’da da şube açtı. Şubenin açılışına STK temsilcileri ile kalabalık topluluk katıldı.

72. ŞUBE BATMAN’DA
REDSTONE Safir Gayrimenkul Şubesi, Gültepe mahallesi Esf Center, Aşbaz Lokantası altında görkemli bir açılışla hizmete açıldı. Açılışa Redstone Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, Ömer Faruk Başaran,  Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, ASKON Şube Başkanı Selman Nasıroğlu, Koçerler Derneği Başkanı Emin Çelik, Redstone Safir Gayrimenkul Şube temsilcisi Mensur Yılmaz, iş insanları, bazı STK,  Oda ve sektör temsilcileri katıldı.  Açılışta konuşan Redstone Safir Gayrimenkul şube temsilcisi Mensur Yılmaz; “Bu özel günümüzde bizi yanlız bırakmayarak onore eden Redstone Yönetim Kurulu  Başkanımız sayın Evrim Kırmızıtaş’a ve tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum. Türkiye'de ve dünyanın birçok yerinde şubeleri olan Redstone Gayrimenkul danışmanlık şirketinin 72'nci şubesini Batman'da açmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

“REKOR KIRAN BİR FİRMAYIZ”
14 Yıldır gayrimenkul sektöründe olduğunu belirten Redstone Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ise şunları söyledi: “Bu alanda sayısız Türkiye şampiyonluklarım var. Hep dedim ki bir Türk kadını olarak bu sefer bir Türk markasını dünyaya duyurmak istediğimizde, Türkiye'nin en doğusundan en batısına, en kuzeyden güneyine ve dünyanın her yerinde olmasını hayal ettim. Biz şu anda iki yılda yedi ülkeye franchiseımızla dünya franchise rekorunu kırdık. İşte Redstone  Batman ofisimiz de Safir Gayrimenkul ismiyle kendi rekorunu kırmış oldu. İyi ki bizimle birliktesiniz, iyi ki birlikteyiz” dedi.

Editör: NEZAHAT SUMBÜL