Pursaklar Belediyesi, Gümüşoluk Kurban Pazar Alanı, vatandaşların ve satıcıların huzurlu bir şekilde kurbanlık alışverişlerini ve kesim işlemlerini yapabilmeleri için tüm hazırlıklarını tamamladı.

“İlçemizde kurban kesim işlemlerinin sağlıklı olarak gerçekleştirilmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık”
Vatandaşların rahatça kurban kesim işlemlerini yapabilmeleri için Kurban Kesim ve Satış Alanı'ndaki tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “İlçemizde kurban kesim işlemlerinin sağlıklı olarak gerçekleştirilmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Kurban Bayramı'nda en iyi şekilde hizmet verecek olan Gümüşoluk Pazar Alanı'nda hem satıcılarımız hem de kurban alacak ve kesecek olan vatandaşlarımız kurban ibadetlerini güvenli bir şekilde yerine getirebilecek. İnşallah bu sene de diğer senelerde olduğu gibi hemşehrilerimize en iyi hizmeti vererek yüzleri güldürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
İnternetin her alanda getirdiği kolaylığı, Kurban Bayramı'nda da kurban kesme konusunda vatandaşların hizmetine sunan Pursaklar Belediyesi, 2020 yılından bu yana her sene http://seyret.pursaklar.bel.tr internet sitesi üzerinden, kurban kesimini canlı yayınla Pursaklar halkının hizmetine sunuyor.

Kaynak: İHA