Milletvekili Nasıroğlu, Kırmızı-Beyazlı ekip için umutlu konuştu;

“PETROL HEDEFİ OLAN BİR EKİP OLACAK”
Batman’ın 2. Lig temsilcisi Petrolspor’un yeni sezonda güçlü bir ekip oluşturması için bir dizi çalışma başlattıklarını belirten Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, güçlü bir ekip oluşturmanın çabası içinde olduklarını söyledi. Geçen hafta sonu geldiği seçim bölgesinde partisinin temayül yoklaması ve mülakat çalışmalarına katılan Milletvekili Nasıroğlu, Batman’ın 2. Lig temsilcisi Petrolspor için de umutlu konuştu.

“ÖNCE GÜÇLÜ BİR YÖNETİM”
Yeni sezon öncesinde Kırmızı-Beyazlı ekibin güçlü bir yönetime kavuşmasına yönelik bazı çalışmaların da yapılacağını ifade eden Milletvekili Nasıroğlu; “Yakında kulübümüzde yeni yapılanma çalışmaları kapsamında güçlü bir yönetim oluşturulacak. Ardından da transfer komitesi yeni sezonun ekibini kurmanın çalışmalarına başlayacak. Her şeyden önce yeni sezonda Batman’a yakışır ve güçlü bir ekip oluşturmanın çabası içinde olacağız” diye konuştu.

“BATMAN BİR ÜST LİGİ HAK EDİYOR”
Mazisi başarılarla dolu Kırmızı-Beyazlı ekibin gerçek yerinin bir üst lig olduğunun da altını çizen Milletvekili Nasıroğlu, şunları kaydetti; “Her zaman söylüyoruz; Batman futbolda da bir üst ligi hak eden bir şehirdir. Büyükşehir olmaya doğru giden Batmanımızın futbolda markası olan Petrolspor’un önümüzdeki sezon Trendyol 1. Ligde mücadele edebilmesi için hem yeni bir yapılanma hem de güçlü bir ekibin oluşturulmasına yönelik çalışmalarımız sürüyor.”

Muhabir: CEMAL GÜLER