** Batman Petrolspor’un yeni Teknik Direktörü Nihat Balan oldu. Son olarak Arnavutköy Belediyespor’u şampiyon yapan deneyim teknik adamla sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı

BALAN GÖREVE BAŞLADI
2. Lig Beyaz grup temsilcisi Batman Petrolspor’un yeni teknik direktörü Nihat Balan oldu. Aslen Malatyalı olan 56 yaşındaki deneyimli teknik adam Balan, bir süre önce Arnavutköy Belediyespor’u çalıştırıyordu. Geçen yıl Arnavutköy’ü şampiyonluğa taşıyan Balan, önceki gün kulüp binasında Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş ile bir araya gelerek resmi sözleşmeyi imzaladı. Balan üç kişilik ekibiyle takımla ilk idmana çıktı.

nihat balan1

DENEYİMLİ BİR İSİM
Balan’ın göreviyle ilgili kulüpten yapılan açıklamada; “Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Arnavutköy Belediyespor’da şampiyonluk başarısı olan Nihat Balan ile anlaşmaya varılmıştır. Bu anlaşmanın Kulübümüze ve Nihat Balan’a hayırlı olmasını diliyor, Teknik Direktörümüzün Petrolsporumuz ile zaferlerle dolu sezonlar yaşamasını temenni ediyoruz” denildi. Öte yandan Balan, daha önce Tirespor ve Yeni Malatyaspor’u da şampiyonluğa taşımıştı. (Spor Servisi) 

Editör: Yunus Yasak