*Yeni yapılanma çalışmalarını tamamlayan Batman 2. Lig temsilcisi Petrolspor için futbol kamuoyunun önerilerini değerlendireceklerini belirten Milletvekili Ferhat Nasıroğlu; “Maddi değil, manevi destek bekliyoruz” dedi. 

“ÖNERİLER BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”
Yeni sezon öncesinde, yeni yapılanma çalışmalarını tamamlayan Kırmızı-Beyazlı ekipte gözler yeni teknik heyet ile transfer çalışmalarına çevrilirken, Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, futbol kamuoyunun önerilerini önemsediklerini kaydetti. Yeni sezonda başarılı bir ekibin oluşması için transfer komitesinin üzerine düşeni yapacağına inandığını söyleyen Milletvekili Nasıroğlu: “Bu süreçte Batman’ın futbol kamuoyundan gelecek önerileri değerlendireceğiz. Amacımız herkesin sahiplendiği bir Petrolspor oluşturmak” diye konuştu.

“KAYNAK ARAYIŞLARINA YÖNELECEĞİZ”
Önümüzdeki yıllarda da Kırmızı-Beyazlı ekibe gelir getirici kaynak arayışlarına yönelik bazı çalışmaları şimdiden başlatacaklarını ifade eden Milletvekili Nasıroğlu, şöyle devam etti; “Geçmişten günümüze ne yazık ki güzide kulübümüze gelir getirici kaynak arayışlarına yönelik hiçbir çalışma başlatılmamış. Artık geçmişi geride bırakıp, Petrolspor’u rahatlatacak bazı projeleri hayata geçirmenin zamanı. Bu süreçte kamuoyundan maddi değil, manevi destek bekliyoruz.”  

Muhabir: CEMAL GÜLER