* Batman’ın gelişen semtlerinden Şafak ve Gültepe mahallelerinde muhtarlıklara aday olan yeni isimler destek turunu hızlandırdı.

ŞAFAK’IN SEVİLEN ADAYI

Batman’ın Şafak mahalle muhtar adayı Hüseyin Elçi, seçime 10 gün kala çalışmalarını daha da hızlandırdı. Seçildiği taktirde Şafak mahallesinin tüm hizmetlerden yararlanması için yerel yönetimle sık sık diyalog halinde olacağını ifade eden Elçi; “Sadece hizmet için aday oldum. Ekonomik anlamda hiçbir sorunum yok. Çok daha iyi hizmetler bekleyen Şafak mahallesine alt yapı, park ve yeşil alanlar kazandırmak için muhtarlığa talipli oldum. Mahalle sakinlerine daha modern bir büro açmak için şimdiden hazırlıklara başladım. Semt sakinlerinden destek istiyorum” dedi.

GÜLTEPE’DE AKAR DESTEK İSTİYOR

Gültepe mahalle muhtar adaylarından Ahmet Akar, semt sakinlerinden destek istedi. Yaklaşık 2370 seçmenin oturduğu Gültepe’nin yeni oluşan bir semt olduğunu belirten Akar, “Gültepe mahallesi her geçen gün büyüyor, gelişiyor. Önümüzdeki süreçte belki de kentin modern bir yüzü olacaktır. Şimdiden sorunların büyümeden, önlenmesi için alt yapı çalışmalarının yapılması gerekiyor. Gültepe’nin cadde ve sokaklarını adından aldığı güllerle donatmak istiyorum. Hizmetin en iyisine layık olan Gültepe sakinlerinin kendisine en iyi hizmeti sunacak muhtar adayı seçmesini istiyorum Seçildiğim taktirde Gültepe’ye ciddi hizmetler vereceğimden semt sakinlerimin endişesi olmasın” diye konuştu