“KENETLENME BAŞARIYI GETİRDİ”
Kristal Park’ta düzenlenen basın toplantısına TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir, yönetim kurulu üyeleri, Fernas A.Ş yöneticisi Zeynel Abidin Nasıroğlu ve gazeteciler katıldı. İlk devredeki başarıyı kentin kenetlenmesiyle elde ettiklerini belirten Kulüp Başkanı Demir: “Sezon başında vatandaşlarımızın oluşturduğu kenetlenme başarımızın en büyük kaynağıdır. Yine Valimiz Ekrem Canalp, Milletvekilimiz Ferhat Nasıroğlu ve Fernas Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Nasıroğlu’nun büyük desteklerini gördük. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

“TAKIMA EN FAZLA ÜÇ
TRANSFER YAPACAĞIZ”
Ligin ikinci devresinde teknik heyetin raporu doğrultusunda nokta transferler yapacaklarını belirten Demir, şöyle devam etti: “Bu konuda Teknik Direktörümüz Mesut Toros’un raporunu aldık. Oturmuş bir takımımız var. Takımın dengesini bozmayacağız. İki veya en fazla üç transfer yapacağız. Yollarımızı ayıracağımız futbolcular da olacaktır. Mevcut kadro başarılı olunca bazı oyuncular yer bulamadı ve ayrılma talepleri oldu. Bazı görüşmeler gerçekleştireceğiz. Bunun yanı sıra kanat oyuncusu Eren Karadağ ile de yollarımızı ayırdık.”

“KAMPIMIZ ANTALYA’DA
25 ARALIK’TA BAŞLAYACAK”
Futbolculara verilen 5 günlük iznin ardından takımın Antalya’da kampa gireceğini de kaydeden Kulüp Başkanı Demir: “Kamp planlamasını yaptık. Takımımız 25 Aralık’ta Antalya’da kampa girecek. Kamp süresi de ortalama 18 gün olacak. İkinci yarının ilk maçını ‘bay’ geçireceğimiz için süreyi biraz uzun tuttuk. İkinci yarı maçları çok zorlu geçecektir. İyi bir kamp dönemi geçirmek zorundayız. 6 Puanlık fark hemen kapanabilir, ayağımız yere sağlam basmalı. Rehavet içinde olmamalıyız” diye konuştu. 

Editör: NEZAHAT SUMBÜL