FUTSAL ŞAMPİYONU ‘BORSA’ OLDU FUTSAL ŞAMPİYONU ‘BORSA’ OLDU

**Sezonun son maçını yenilgiyle kapatıp küme düşen Petrolspor’a üzülen Fernas Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Nasıroğlu: “Biz ligden düşmeyi hak etmedik. Grubumuzda küme düşme potasındaki bazı takımlar arasında neler yaşandığını biliyoruz ama biz artık önümüze bakıyoruz. Batmanlı futbolseverlere yeni sezonda güçlü bir ekip sözü veriyoruz” dedi.

“MÜCADELEYİ SON DAKİKAYA KADAR VERDİK”
Yıllardır Petrolspor’a verdiği destekle bilinen iş insanı Muzaffer Nasıroğlu, Kırmızı-Beyazlı ekibin 2. Lig’den düşmeyi hak etmediğini söyledi. Batman’ın 63 yıllık köklü futbol kulübünün geçen yıl yükseldiği 2. Lig’de bir sezon tutunamadan düşmesinden ötürü duyduğu üzüntüyü dile getiren Nasıroğlu: “Son haftalarda 2. Lig’de kalmak için iyice umutlanmıştık. Ligden düşmemek için maddi ve manevi ne gerekiyorsa yaptık. Fakat grubumuzda özellikle bazı takımlar arasında neler olduğunu da biliyoruz. Artık önümüze bakmak zorundayız. Yeni sezon için şimdiden yeni bir yapılanmanın hazırlığını başlatacağız” dedi.

“FUTBOLSEVERLER RAHAT OLSUN”
Batmanlı futbolseverlere yeni sezonda güçlü bir ekip müjdesi veren Nasıroğlu, şunları kaydetti: “Her şeyden önce Batman artık sahipsiz bir şehir değil. Batman 650 bin nüfuslu bir şehir. Değil 2. Lig’i biz 1. Lig’i hak eden bir şehiriz. Batman için bu yıl Petrol’ü 2. Lig’de tutmak istiyorduk ama olmadı. Yeni sezonda hedefimiz güçlü bir ekip oluşturup yeniden 2. Lig’e dönmek olacaktır. Futbolseverlerimizi anlıyorum, hepimiz üzgünüz. Artık yeni sezon için de bazı planlamalar yapmalıyız. Daha güçlü bir yapılanmayla hedefimizi büyüteceğiz. Futbolseverlere güçlü bir takım kurma vaadi veriyoruz.” (Çağdaş Özel)