Bülent Akan, Amedspor ile yolunu ayırdı Bülent Akan, Amedspor ile yolunu ayırdı

**Ligde kalma yolunda iç sahadaki son maçına çıkıyor. Ligde kalma yolunda galibiyetten başka şansı olmayan Petrolspor, Arnavutköy’ü ağırlıyor. Karşılaşmanın biletleri de yönetim tarafından 1 TL’ye çekildi. Futbolseverlerin hayati maça ilgi göstermesi bekleniyor

SEZONUN EN ÖNEMLİ MAÇLARINDAN
Ligin bitimine iki hafta kala Batman Petrolspor, bugün sahasında Arnavutköy’ü konuk ediyor. 42 Puanı bulunan Petrolspor, ligin bitimine iki hafta kala en az 4 veya 6 puan toplamak zorunda. Seçimler nedeniyle grupta tüm maçlar Salı günü saat 15.00’te oynanacak. Cezalı ve sakat futbolcunun bulunmadığı Petrolspor’u galibiyetten başka sonuç lig için kurtarmıyor. Sezonun iç sahadaki son maçına taraftarların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

MAÇIN BİLETİ 1 TL
İç sahadaki son maçta yönetim hayati maçın biletlerini 1 TL’ye indirdi. Karşılaşmaya katılım için taraftar grupları da Batmanlılara çağrıda bulundu. Salı günü Batman Yeni Şehir stadyumunda 15.00’te oynanacak maçın hakem triyosu da belirlendi. Karşılaşmayı İzmir bölgesinden A klasman hakemi Fatih Tokail yönetecek. Öte yandan Batman Petrolspor, sezonun son maçında ise Şanlıurfaspor deplasmanına çıkacak. Karşılaşmaya futbolseverlerin yanı sıra il yöneticilerinin de ilgi göstermesi bekleniyor. (Spor Servisi)