*Batman Yaşam Hastanesi ve Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Derneği öncülüğünde Batman’da ilk kez ‘Kozmetik jinekoloji ve genital estetikte güncel yaklaşımlar sempozyumu’ düzenlendi.

FARKLI İLLERDEN UZMANLAR KATILDI  
Batman’da ilk defa düzenlenen bilimsel sempozyuma Türkiye'nin dört bir yanından jinekoloji alanında uzman doktorlar katıldı. Sempozyum, kozmetik jinekoloji ve genital estetik konularında önemli olan güncel yaklaşımların ayrıntılı bir şekilde tartışılmasına imkan sağladı. Etkinlikte Doç. Dr. Nurullah Peker, Doç. Dr. Ozan Doğan, Prof. Dr. Süleyman Salman, Doç. Dr. Sedat Akgöl, Op. Dr. Erhan Okuyan, Doç. Dr. Talip Karaçor, Doç. Dr. Emin Ayağ, Doç. Dr. Baki Şentürk, Doç. Dr. Murat Yassa, Doç. Dr. Serhat Ege, Op. Dr. Yusuf Başkıran, Prof. Dr. Eray Çalışkan, Prof. Dr. SevtapHandemir Kılıç ve Doç. Dr. Aşkı Ellibeş Kaya gibi deneyimli uzmanlar oturumlarda konuşmacı olarak yer aldı.

SON GELİŞMELER AKTARILDI
Yaşam Hastanesi aracılığı düzenlenen sempozyum, sağlık sektöründe inovasyonun ve bilimsel paylaşımın önemini bir kez daha vurguladı. Alanında uzman doktorları dinleyen 100'den fazla katılımcı doktor, kozmetik jinekoloji ve genital estetik konularındaki son gelişmeleri öğrenme fırsatı buldular. Sempozyum öncesi konuşma yapan Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Burhan Dinç: “Yaşam Hastanesi, sağlık alanında sektörün lokomotifi olmaya devam ederken, gelecekte daha fazla inovasyon ve bilimsel toplantıları desteklemeye de kararlıdır” dedi. (Haber Merkezi)