Giresun Üniversitesi 12 Öğretim Üyesi alıyor Giresun Üniversitesi 12 Öğretim Üyesi alıyor

İstinye Üniversitesine aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 33. Maddesi ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi-Araştırma Görevlisi alınacaktır.

İlk Başvuru Tarihi : 03.05.2023
Son Başvuru Tarihi : 17.05.2023
Ön Değerlendirme Tarihi : 24.05.2023
Giriş Sınav Giriş Tarihi : 31.05.2023
Sonuç Açıklama Tarihi : 07.06.2023

Öğretim Görevlisi-Araştırma Görevlisi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylardan istenen evraklar:
1- Dilekçe (İstinye Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben başlamak üzere, başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun, birimi, unvanı ve adayın iletişim adresleri (adres, telefon no, e-mail v.s.) açıkça belirtilecektir.
2- İstinye Üniversitesi Web Sitesinde bulunan (https://www.istinye.edu.tr/tr/kvkk) aşağıdaki metinlerin doldurulmuş ve imzalanmış hali.
a. KVK Mevzuat Uyarınca Akademik Personel Adayı Aydınlatma Metni,
b. KVK Mevzuat Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni
3- Nüfus Cüzdanı Önyüzü Fotokopisi,
4- YÖK Formatlı özgeçmiş,
5- Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopileri,
6- Lisans/Lisansüstü Transkript fotokopileri,
7- ALES Sonuç Fotokopisi,
8- Yabancı Dil Sınavı Sonuç Fotokopisi (YDS, YÖKDİL, TOEFL),
9- Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,
10- Herhangi bir adli sicil kaydı olmadığına dair belge (E-Devlet üzerinden alınan belge)
11- Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin fotokopisi.
12- Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi,
13- Özel şartta bulunması halinde tecrübeyi kanıtlayıcı resmî çalışma belgesi ve SGK hizmet dökümü
Adayların; son başvuru tarihi mesai bitimine kadar yukarıda belirtilen evrakları İstinye Üniversitesi Vadi Kampüsüne posta yoluyla veya şahsen ulaştırmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya e-posta yoluyla yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir. 
Lisans düzeyinde eğitim veren bölüm/programlarda Arş. Gör. ve Öğr. Gör. kadrolarına başvuru yapacak adayların Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavlarının birinden yönetmelikte belirlenen asgari puanı almış olması şartı aranmaktadır.
Sonuçların açıklanacağı web adresi: www.istinye.edu.tr

ADRES:
İstinye Üniversitesi Vadi Kampüsü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. (Vadistanbul 4A Blok) 34396 Sarıyer/İstanbul
 

FAKÜLTE BÖLÜM/
ABD
UNVAN KADRO
SAYISI
ALES Özel Şart
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diyaliz Programı Öğr. Gör. 1 70 (SAY) Hemşirelik/Ebelik Lisans ve Sağlık alanında Tezli Yüksek Lisans yapmış olmak. Diyaliz veya nefroloji veya böbrek nakil ünitelerinde mesleki deneyime sahip olmak veya Yükseköğretim Kurumunda Diyaliz ile ilgili ders vermiş olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Programı Öğr.Gör. 1 70 (SAY) Tezli Yüksek Lisans mezunu olup, en az 2 yıl Radyoloji alanında mesleki tecrübesi olmak veya yükseköğretim Kurumunda aynı alanında ders vermiş olmak.
Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Öğr.Gör. 1 MUAF Dört yıllık lisans mezunu olup; 10 yıllık Kabin Memurluğu ve 5 yıllık Kabin Amirliği tecrübesine sahip olmak ve belgelemek.
Eğiticinin eğitimi, diksiyon eğitimi, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İç Tetkikçi Eğitimi sertifikasına sahip olmak. Kabin İçi Servis Usulleri eğitimi konusunda tecrübe sahibi olmak. Yükseköğretim kurumlarında ilgili programda ders verme tecrübesine sahip olmak.
Mühendislik ve Doğa
Bilimleri Fakültesi
Endüstri Mühendisliği Bölümü Arş.Gör. 1 70 (SAY) Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yöneylem Araştırması, İstatistik ya da benzer bir alanda lisans mezunu olup, Yüksek Lisans veya Doktora yapıyor olmak.
Mühendislik ve Doğa
Bilimleri Fakültesi
Bilgisayar Mühendisliği Arş.Gör. 1 70 (SAY) Bilgisayar Bilimleri, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Yapay Zekâ Mühendisliği lisans mezunu olup, Yüksek Lisans veya Doktora yapıyor olmak.
Mühendislik ve Doğa
Bilimleri Fakültesi
Yazılım Mühendisliği Arş.Gör. 2 70 (SAY) Bilgisayar Bilimleri, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Yapay Zekâ Mühendisliği lisans mezunu olup, Yüksek Lisans veya Doktora yapıyor olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Arş.Gör. 1 70 (SAY) Hemşirelik lisans mezunu olup, bu alanda tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak.
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Arş.Gör. 1 70 (EA) Uluslararası İşletmecilik, Lojistik, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Ekonomi Bölümlerinden birinden lisans mezunu olup bu alanlardan birinde ya da Uluslararası İktisat alanında yüksek lisans ya da doktora yapıyor olmak
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Arş.Gör. 1 70 (EA) Sağlık Yönetimi lisans mezunu olmak ve Sağlık Yönetimi alanında doktora yapıyor olmak.
İletişim Fakültesi Yeni Medya ve İletişim Bölümü Arş.Gör. 1 70 (SÖZ) Lisans eğitiminde Yeni Medya, Yeni Medya ve İletişim, Çizgi Film ve Animasyon, Sanat ve Tasarım, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı, Medya ve Görsel Sanatlar, Dijital Oyun Tasarımı, Tasarım, Teknoloji ve Toplum alanlarından birinden mezun olup, yine bu alanlardan birinde Yüksek Lisans veya Doktora yapıyor olmak.