*Salı gün ki final maçı konumundaki İstanbul-Arnavutköy maçı öncesinde Vali Ekrem Canalp ile görüşen Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Vahap Akbaş, verilen desteğe teşekkür etti ve ekledi: “İki final maçında da yalnız olmayacağız.”

VOLEYBOLUN ŞAMPİYONLARI VOLEYBOLUN ŞAMPİYONLARI

2 MAÇ İÇİN SEFERBERLİK
Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Vahap Akbaş, Salı gün ki Arnavutköy maçı öncesinde ziyaret ettiği Vali Ekrem Canalp’ın verdiği desteğe teşekkür etti. Ligde kalan iki maçı da final olarak gördüklerini söyleyen Başkan Akbaş, “Sağolsun, Varolsun gerek FERNAS şirketi yönetim kurulu başkanı sayın Muzaffer Nasıroğlu gerekse de Valimiz sayın Ekrem Canalp, sıkıntılı günleri aşmamızda hep yanımızda oldular. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Valimiz sayın Canalp’ın, Arnavutköy maçı öncesinde bize verdiği desteğe bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

“LİGDE KALACAĞIMIZA İNANIYORUM”
Ligde kalma umutlarını son iki haftaya taşımayı başaran Batman Petrolspor, Salı gün ki maça kilitlendi. Morallerin yüksek olduğu Kırmızı-Beyazlı ekipte hedef, Arnavutköy’ü devirmek. Sahalarındaki maçı kayıpsız geçerek, ligin son haftasında deplasmanda oynayacakları Şanlıurfa maçını  da sıkı tutacaklarını belirten Başkan Akbaş; “Her şeyden önce sahamızdaki Arnavut köy karşılaşmasını üç puanla kapatmak zorundayız.  Bu final maçımızı kayıpsız atlatacağız. Bu maçı kazandığımızda da büyük bir engeli daha aşmış olacağız ve ligde kalacağımıza da inanıyorum.” (Spor Servisi)