SATIŞ OTOMAT MAKİNELERİ ALANI KİRALAMA İHALESİ İLANI

Aşağıda bilgileri verilen Batman Üniversitesi ve  Bağlı Kampüslerinde  Otomat Alanları Kiraya Verilmesi ve Bu iş için gerekli olan 1 (Bir) Adet Depo kiralama İşi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince “AÇIK TEKLİF USULÜ” ile ihale edilecektir.

29 Kasım 2018 Perşembe 10:48
726 Okunma
SATIŞ OTOMAT MAKİNELERİ ALANI KİRALAMA İHALESİ İLANI

SATIŞ OTOMAT MAKİNELERİ ALANI KİRALAMA İHALESİ İLANI

Aşağıda bilgileri verilen Batman Üniversitesi ve  Bağlı Kampüslerinde  Otomat Alanları Kiraya Verilmesi ve Bu iş için gerekli olan 1 (Bir) Adet Depo kiralama İşi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince “AÇIK TEKLİF USULÜ” ile ihale edilecektir.

 1. İDARENİN;
 • Adı     : Batman Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
 • Adresi: Batman  Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı /BATMAN
 • Telefon: 0488  217 3603 Fax: 0488 217 3601
 • Elektronik Posta Adresi: cemilavim@batman.edu.tr
 1. İHALE KONUSU İŞE İLİŞKİN BİLGİLER:

Sıra No Kiralama Amacı Kullanım Biçimi Taşınmazın Bulunduğu Yer Taşınmazın Toplam Kullanım Alanı(m²) Tahmin Edilen İhale Bedeli Geçici Teminatı %10 İhale Tarihi İhale Saati

1

Otomatlar için Depo Olarak Kullanılacak
Batı Raman Kampüsü Vadi Park Çarşı
30,00 m²

3.240,00 TL (Yıllık)

324,00 TL
13/12/2018 13:30

230 Adet Satış Otomatı Yerleştirme
Üniversitemiz Merkez Kampüs:5 Adet, BatıRaman:20 Adet, Kozluk MYO: 3 Adet, Sason MYO: 1 Adet ve Hasankeyf MYO: 1 Adet
25,00 m²
30.000,00 TL (Yıllık)
3.000,00 TL
13/12/2018
13:30

Toplam
1 Adet Depo Ve 30 Adet Satış Otomatı Batman Üniversitesi ve Bağlı Kampüsleri
55,00 m²

33.240,00TL (Yıllık)
3.324,00TL

 • İşin Süresi : 3 (Üç) Yıl
 1. İHALENİN;
 • Yapılacağı Yer: Batman Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İhale Salonu
 1. İHALEYE KATILABİLME ŞARTLARI VE İSTENİLEN BELGELER
 1. Yukarıda özelliği belirtilen taşınmazların kiralama ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince AÇIK TEKLİF USULÜ ile Batman Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İhale Odasında toplanacak komisyon huzurunda yapılacaktır.
 2. İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar;
 • Geçici teminatı; (Tedavüldeki Türk Parası, Bankalar ve Özel Finans Kurumlarının verecekleri süresiz teminat mektupları, Hazine Müşteşarlığınca ihraç edilen Devlet İç Borçlanma Senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeler. (Nominal bedele faiz dahil edilerek ihraç edilmiş ise bu işlemlerde anaparaya tekabül eden satış değerleri esas alınır.)
 • Yasal yerleşim yerini gösterir belgeyi, SGK Borcu Yoktur Belgesi, Vergi Borcu Yoktur Belgesini,
 • Tebligat için Türkiye’de adres göstermeleri,
 • Gerçek kişilerin T.C. kimlik numarasını, tüzel kişilerin ise Vergi Kimlik numarasını bildirmeleri,
 • Tüzel Kişilerin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayii odasından yahut benzeri mesleki kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekaletnameyi vermeleri;
 • İstekliler adına vekaleten ihaleye katılıyor ise, istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekaletnameleri ile vekaleten iştirak edenin noter tasdikli imza sirküleri vermesi.
   
 1. İhaleye katılacakların şartnameyi satın almaları zorunludur. Şartname bedeli 100,00-TL olup, şartnameyi almak isteyenlerin bu bedeli Batman Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı veznesine ya da Batman Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının T. Vakıflar Bankası A. Ş. Batman Şubesinde bulunan TR470001500158007299678709 Iban nolu hesabına yatırdığına dair belgenin ihale saatinden önce verilmesi gerekmektedir.
 2. Kiralanan yere ilişkin düzenlenen şartnamede (varsa) belirtilen iş tecrübesine dair ilgili ticaret ve/veya sanayi odası, meslek odaları veya belediye gibi kamu kurum ve kuruluşları yada kendilerine kamu görevi verilmiş tüzel kişiliğe sahip kuruluşlardan alınmış belgenin ihale saatinden önce sunulması gerekmektedir.
 3. İhaleden doğan ödenmesi gereken vergi , resim, harç  kiracı tarafından karşılanacaktır.
 4. Posta ile yapılacak müracaatlarda teklifin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 37. Maddesine uygun hazırlanması ve teklifin ihale saatinden önce komisyona ulaşması şarttır. Sonradan komisyona ulaşan teklifler kabul edilmeyecektir.
 5. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı idare veya komisyon herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 6. İhaleye katılamayacak olanlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun değişik 6. maddesinde yazılı kimseler doğrudan veya dolaylı olarak ihaleye katılamazlar. Bu yasağa rağmen ihaleye girenin üzerine ihale yapılmış ise, ihale bozularak geçici teminatı, sözleşme yapılmışsa bozularak kesin teminatı gelir kaydedilir.
 7. İhaleye iştirak edenler kira şartnamesi genel hükümler ve özel hükümlere ait tüm maddelerini önceden okumuş ve kabullenmiş sayılır.
 8. İhaleye Kısmi Teklif verilemez.
 9. Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
 

Son Güncelleme: 29.11.2018 11:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.