*Futbolsever Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, lige tesislerinde hazırlanan kırmızı beyazlı ekibi ziyaret etti. Teknik heyet ve futbolcularla tanışan milletvekili Nasıroğlu anlamlı mesaj verdi; “Her zaman Petrol’ün yanında olacağız.”

KULÜP BİNASINI BEĞENDİ

17 Eylül’de ilk lig maçını Tekirdağ temsilcisi Veli Meşespor’la deplasmanda oynayacak olan Kırmızı-Beyazlı ekibe moral ziyaretinde bulunan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, fırsat buldukça maçları  kaçırmayacağını söyledi. Cumartesi akşamı Kırmızı-beyazlı ekibin kulüp binasını ziyaret eden Milletvekili Nasıroğlu, Kulüp Başkanı Mustafa Demir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Kulüp binasında futbolcularla tanışan Milletvekili Nasıroğlu: “Her zaman sizlerin yanında olacağız. Bu yıl keyifli bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Petrolspor’un iyi bir ekip ve motivasyonla layık olduğu yere geleceğine de inanıyorum” dedi. Kulüp Başkanı Mustafa Demir ise Milletvekili Nasıroğlu’nun desteğine teşekkür etti ve şunları kaydetti: “Kulübü devraldığımız günden bu yana birlikte geldiğimiz noktaya kadar maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen milletvekilimiz sayın Ferhat Nasıroğlu’na teşekkür ediyoruz.”

İDMANI KÜÇÜK FUTBOLSEVERLERLE İZLEDİ

TPAO Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir’in kulüp binasını gezdirdiği Milletvekili Nasıroğlu, tadilat ve onarımı tamamlanan kulüp binasına tam puan verdi. Kulüp binasındaki incelemelerinin ardından Petrolspor Altyapı tesislerinde idmanlarını sürdüren Kırmızı-Beyazlı ekibi bir süre izleyen Milletvekili Nasıroğlu şunları kaydetti: “Kızılcahamam ve Bolu Abant kamplarının ardından takımımızın iyi bir motivasyon yakaladığına inanıyoruz. Ligler başlayana kadar takımımız daha iyi bir yere gelecek. Yeter ki taraftar, spor kamuoyu ve yerel basınımız takımımıza destek versin.”

“HEPİMİZ PETROLSPORLUYUZ…”

Kırmızı-Beyazlı ekibin antrenmanını küçük futbolseverlerle birlikte izleyen Milletvekili Nasıroğlu’nun “Hangi takımı tutuyoruz” sorusuna “Fenerbahçe,” “Galatasaray” ve “Beşiktaş” yanıtını alınca, “Hayır. Hepimiz bundan Batman Petrolsporlu’yuz” dedi. Antrenman öncesinde ve sonrasında da teknik heyete başarı dileyen Nasıroğlu, yeni sezon öncesi takıma büyük moral verdi. (Spor Servisi)