*Hasankeyf AK Parti Belediye Başkan aday adayı Hamit Tutuş, 3 aydır seçim çalışmalarını sürdürdüğü Hasankeyf’te ilçe sakinlerinin gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür etti ve şunları ekledi; “Bilgi, birikim ve tecrübemizle Hasankeyf halkına hizmet etmek için kolları sıvadık.”

“ÖNCELİKLİ GÖREVİMİZ HİZMET”

Hasankeyf AK Parti Belediye Başkan aday adayı Hamit Tutuş, doğup büyüdüğü Hasankeyf ilçesine hizmet etmek için aktif siyasete atıldığını söyledi. 3 Aydır sürdürdüğü seçim çalışmasında sahada aktif bir şekilde seçmenlerle iç içe olduğunu belirten Başkan aday adayı Tutuş; “Gerek Hasankeyf’teki ofisimde gerekse de ilçemin dört bir yanında halkımla iç içe oldum. Sorun ve taleplerini hep dinledim. Allah’ın izniyle kısmet olurda Başkan olduğumda bunları tek tek yerine getireceğimden de kimsenin kuşkusu olmasın. Seçimde de tek bir ev ve iş yeri bırakmadan gecemizi gündüzümüze katıp Hasankeyf Belediyesi’ni partimize ara farkla kazandıracağız” dedi.

“HASANKEYF TÜRKİYE’NİN ORTAK MİRASI”

Başkan aday adayı Tutuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Her şeyden önce Hasankeyf’in Türkiye’nin ortak mirası olduğunu söylüyoruz. Bu güzel tarih kokan ilçeye hizmetin en kalitelisini getireceğimize de söz veriyoruz. Hasankeyf, layık olduğu yatırımlardan nasibini alacaktır. Yerli ve yabancı turisti konuk edebilmek için hazırladığımız projeleri bir bir gerçekleştireceğiz. Hasankeyf, ailemizin ticarete başladığı ilk yerdir, burayı çok önemsiyoruz. Doğup büyüğüm memleketimin hak ettiği yatırımlardan yararlanması için de bilgi, birikim ve tecrübemizle halkımıza hizmet için yola koyulduk. Bu konuda da büyük desteğini gördüğümüz halkımızın bize gösterdiği yakın ilgi ve alaka tahmin ettiğimizin üzerinde. Halkımızın teveccühüne teşekkür ediyoruz. Tüm aday adaylara eşit mesafede olan Milletvekilimiz sayın Ferhat Nasıroğlu ve İl Başkanımız sayın Akif Gür’ün tarafsız duruşları da takdire şayandır.”

Editör: RECEP AKIN