*Batman’ın Balpınar beldesinde DEM Partisi Belediye Başkan adayı Osman Ekinci, seçime resmen start verdi. Ekinci; “Hiçbir partiyi küçümsemiyoruz. Halkımızla el ele verip kazanmak için canla başla çalışacağız” dedi.   

“YAKINDA SEÇİM LOKALİ AÇACAĞIZ”
DEM Partisi’nin önceki gün Belediye Başkan adaylarının tanıtım toplantısı ardından seçim startını veren Balpınar Belde Belediye Başkan adayı Osman Ekinci, seçim startını da vermiş oldu. Yakın bir sürede belde de açacakları seçim lokalinde çalmalarını yoğunlaştıracaklarını belirten DEM adayı Ekinci; “Saygıdeğer Balpınar halkının eleme yoklamasıyla 6 aday adayı arasında tercihlerini benden yana kullanarak, bu görev bana verildi.  Demokratik Halkların Eşitlik Partisi de Balpınar Belde Belediye Başkan adaylığını bana vermeyi kararlaştırdı. Balpınar’ın kadirşinas halkına ve parti yöneticilerine teşekkür ediyorum. Hiçbir parti ve adayı küçümsemiyorum. Partimiz ve belde halkıyla kol kola, gönül gönüle verip kazanmak için canla başla çalışacağım” diye konuştuk .

“BALPINAR’A YÖNELİK PROJELERİM VAR”

DEM Parti adayı Ekinci, şunları kaydetti; “Balpınar’a yönelik projelerim de var. Önümüzdeki süreçte bu projeleri halkımıza duyuracağız. Kısa sürede belde de seçim lokali açacağız. Sıklıkla seçmenlerle bir araya geleceğiz.  Belde de gidilmedik yer de bırakmayacağız. Balpınarlıyım ve beldenin sorunlarını da en iyi bilenlerdenim. Batman’a en yakın belde olan Balpınar’da yaşam kalitesinin daha da yükseltecek projeleri hayata geçireceğiz. Belde sakinlerinin desteğiyle önümüzdeki seçimde Balpınar’da seçimi kazanacağız.”

Muhabir: RECEP AKIN