Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

 “HASANKEYF'TE BÜYÜK BİR DÖNÜŞÜM GERÇEKLEŞİYOR” 

**Hasankeyf’in yeni yerleşim biriminde düzenlenen iftar programı ve muhtarlar toplantısına katılan Vali Hulusi Şahin: “Hasankeyf'te büyük bir dönüşüm gerçekleşiyor. Bu büyük dönüşümü sancısız ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için gayret gösteriyoruz” dedi.

“CİDDİ BİR ÇALIŞMANIN İÇİNDEYİZ”
Vali Hulusi Şahin başkanlığında kaymakamlık konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen, mahalle ve köy muhtarları katıldı. İlçenin köy ve mahalle sorunlarının ele alındığı toplantıda konuşan Vali Şahin: “Hasankeyf bizim mesaimizin büyük bir bölümünü alıyor. Çünkü Hasankeyf'te büyük bir dönüşüm gerçekleşiyor. Bu büyük dönüşümü sancısız ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için gayret gösteriyoruz.  Bu süreçte şehri taşımak yetmiyor, Hasankeyf'i tanıtmak ve yeni haliyle dünyaya sunmak üzere çok ciddi ve ayrıntılı bir çalışmanın içerisindeyiz” dedi.

“HERKESİN FİKRİNİ ÖNEMSİYORUZ”
Vali Şahin, şöyle devam etti: “Bu hususta tüm paydaşlarımız da gereken gayreti gösteriyorlar. Bu konuda söyleyecek sözü olan bilim adımından turizmcisine ve sanayicisine kadar herkesin fikrine başvuruyoruz ve desteklerini alıyoruz. Doğru şeyler yapmak istiyoruz ki, sonradan sıkıntı duyulacak şeyler yaşamayalım. Ilısu Baraj gölünden etkilenen Hasankeyf ilçe merkezinin yanı sıra köylerle ilgili de çalışmalarımız devam ediyor.” Konuşmaların ardından muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Şahin, Ilısu Baraj gölünden etkilenmeyen köylerin de yol, su ve altyapı gibi sorunlarının imkanlar ve öncelikler doğrultusunda  giderileceğini ifade etti. Daha sonra Vali Şahin, muhtarlar toplantısının ardından Hasankeyf Kaymakamlığı ve ilçe belediyesinin işbirliğiyle düzenlenen iftar programında Hasankeyflilerle bir araya geldi. (Haber Merkezi)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
2482 Kez Görüntülendi.
ÜÇ YIL SONRA YENİDEN! 
GÜNDEM
3883 Kez Görüntülendi.
HIZLA ARTIYOR! 
GÜNDEM
768 Kez Görüntülendi.
DÜŞÜNDÜREN VERİLER 
GÜNDEM
3817 Kez Görüntülendi.
YİNE KORONA...
GÜNDEM
992 Kez Görüntülendi.
Sağlık Müdürü Pamukçu, uyardı
GÜNDEM
630 Kez Görüntülendi.
“İZMİR SEFERLERİNİ BEKLİYORDUK”
GÜNDEM
2208 Kez Görüntülendi.
BATMAN’DAKİ VAKALARI SORDU
YAŞAM
538 Kez Görüntülendi.
SINAVLAR İÇİN YÜZ SİPERLİĞİ
YAŞAM
1979 Kez Görüntülendi.
YÜZDE 80’İ TAMAMLANDI
SPOR
361 Kez Görüntülendi.
GENÇLERE YENİ FUTBOL SAHASI