*Batman Petrolspor’un 2. Lig yapılanmasında rol alan Fernas Yönetim Kurulu üyesi Zeynel Abidin Nasıroğlu, yeni yapılanma ve Teknik Direktörlük için sürecin devam ettiğini söyledi. Nasıroğlu: “Bir aksilik olmazsa hem yeni yapılanmayı hem de Teknik Direktörümüzü bayram öncesi kamuoyuna duyuracağız. Futbolseverlerimiz rahat olsun, güçlü bir Petrolspor geliyor” dedi.

“HEDEFİMİZ 1. LİG’E ÇIKMAK”
Batman Petrolspor’un 2. Lig yapılanmasıyla ilgili süreç devam ediyor. TPAO Bölge Müdürü Mustafa Demir’in Ankara’ya atanmasıyla başkanlık, yeni yönetim süreci ve teknik direktör belirleme süreci futbolseverler tarafından merak edilirken, Petrolspor’a verdikleri büyük destekle bilinen Nasıroğlu ailesi fertlerinden Fernas Yönetim Kurulu üyesi Zeynel Abidin Nasıroğlu, önemli açıklamalarda bulundu. Petrolspor’un yeni sezon yapılanmasında aktif rol alan Nasıroğlu: “Batman Petrolspor için aile olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğiz. Yeni sezon hazırlıklarımız devam ediyor. Hem Yönetim Kurulu Başkanımız Muzaffer bey hem de Milletvekilimiz Ferhat beyin açıkladığı gibi hedefimiz yeni sezonda 1. Lig’e çıkmaktır” dedi.

“DENEYİMLİ BİR TEKNİK ADAM OLACAK”
Nasıroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni sezon hazırlıkları kapsamında yapılanma ve teknik direktör belirleme süreciyle planlamalarımız sürüyor. Yönetime takviye planlıyoruz. Bir aksilik olmazsa bayram öncesi Teknik Direktörümüzü de belirleyeceğiz. Özellikle sosyal medya bilgi kirliliği oluyor. Şu anda ismi geçen tüm teknik adamlarımız bizim için çok kıymetli ama biz henüz kimseyle masaya oturmadık. Teknik Direktörlük için önümüzde 6 isim var. Bu isimler içerisinde Süper Lig deneyimi olan teknik adamlar da var. Kısa süre içerisinde futbolseverlerin beklentilerini karşılayacak ismi belirleyeceğiz. Nasıroğlu ailesi olarak her zaman Petrolspor’un yanında olmaya devam edeceğiz.” 

Kaynak: ÇAĞDAŞ ÖZEL