*AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı. Gençlerle bir araya gelen Nasıroğlu; “Gençlerimiz için külliye kompleksinde bilim merkezi inşa ediyoruz” dedi.

19 MAYIS BAYRAMINI KUTLADI

TESCİLLİ BIÇAKLAR KURBAN BAYRAMINA HAZIRLANIYOR TESCİLLİ BIÇAKLAR KURBAN BAYRAMINA HAZIRLANIYOR

AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Milletvekili Nasıroğlu,  “19 Mayıs 1919, özgürlük ve bağımsızlığımıza vurulmak istenen zincirleri parçalama konusundaki kararlığımızın simgesi olmuş bir tarihtir. Kurtuluş mücadelesinin başlangıcı olan bu anlamlı gün, geleceğin teminatı olan siz gençlerimiz için bir bayramdır. Bayramınız kutlu olsun. Sizlerin vekili olarak en doğru yatırımın insana ve gençlere yapılan yatırım olarak görüyor ve Batman’daki faaliyetlerimizi bu doğrultuda  sürdüreceğiz” diye konuştu.

BATMANLI GENÇLERE BİLİM MERKEZİ

Nasıroğlu, şöyle konuştu: “Batman’ı emanet edeceğimiz gençlerimizin kendilerini her alanda en iyi şekilde geliştirmesi adına gereken mekanları ve imkanları inşa ediyoruz ve inşa etmeye de devam edeceğiz.  Gençlerimiz için şehrimizde külliyenin yanında bir bilim merkezi inşa ediyoruz. Burada gençlerimiz inşallah teknolojik donanımlardan faydalanarak geleceğin teknolojilerine yön verecekler.  Hedefimiz kendi gençlerimizle birlikte bütün gençliğim  huzur, refah ve güven içinde yaşayacakları bir gelecek inşa ediyoruz. Bugünü gençlik bayramı olarak kutluyor olmamız, milletçe gençlere verdiğimiz değeri ve duyduğumuz güveni en güzel şekilde göstermektedir. Bu duygularla, bütün milletimizin, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum.” (Haber Merkezi)