“SEÇMEN YENİ YÜZLER GÖRMEK İSTİYOR” “SEÇMEN YENİ YÜZLER GÖRMEK İSTİYOR”

**Eğitimci Cuma Dişikırık, Ak Parti’den Batman milletvekili aday adayı oldu. Adaylık başvurusunu İl Başkanlığına yapan Dişikırık: “Bizim davamız, senlik benlik davası değil, memlekete hizmet davasıdır” dedi.

İL BAŞKANLIĞINA BAŞVURUSUNU YAPTI
AK Parti teşkilatlarında yıllarca çeşitli görevlerde bulunan eğitimci Cuma Dişikırık, 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için partisinden Batman milletvekili aday adayı oldu. Ailesi, sevenleri ve çok sayıda partili ile birlikte partisinin il binasına gelerek, adeta gövde gösterisinde bulunan Dişikırık, aday adaylığı başvuru dosyasını İl Başkanı Akif Gür’e teslim etti. Dosyayı kabul eden Gür, Dişikırık ile daha önce birlikte görev yaptığını hatırlatarak, kendisine çalışmalarında başarı diledi. Çıktığı hizmet yolunda, kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Dişikırık da, AK Parti üyesi olmaktan her zaman onur duyduğunu söyledi.

“HİZMETE TALİBİM”
Başvuru sonrası Dişikırık, şunları söyledi: “Türkiye Yüzyılı yolunda Batman’ımıza ve ülkemize hizmet etme gayesiyle, AK Parti’mizden Batman milletvekili aday adaylık başvurumu yaptım. AK Parti’yi diğerlerinden ayıran temel özellik, milletin çıkarlarını, ülkenin menfaatlerini daima kendisinin üstünde tutmasıdır. Bizim davamız, senlik benlik davası değil, memlekete hizmet davasıdır. Bizim mücadelemiz Türkiye’yi aydınlık geleceğine, yepyeni ufuklara kavuşturma mücadelesidir.” Dişikırık, partililerinin özverili çalışmaları ve milletin teveccühü ile rekor bir oyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar göreve seçileceğini ve Batman’da da milletvekili sayısını artıracaklarını dile getirdi.