Gazetenizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim.

Ekrem CANALP
Vali

***

Batman yerel basınının güzide kuruluşlarından olan ve kamuoyunu bilgilendirme görevini başarıyla ifa eden gazetenizin 40. Kuruluş yıldönümü kutluyor, tüm gazete çalışanlarını tebrik ediyorum.

Ziver Özdemir
Ak Parti Batman Milletvekili

***

40 Yıldır Batman’ın gözü, kulağı ve dili olan Batman Çağdaş Gazetesi’ne nice başarılı yıllar dilerim.

Hasan Tanrıseven
Kırıklareli Vali Yardımcısı

***

Uzun yıllardır ilimize hizmet veren ve Batman’ın gelişiminde sorumluluk üstlenen Çağdaş Gazetesi’nin 40. Yılını içtenlikle kutlar, nice 40 yıllar dilerim.

Abdulvahap Akbaş
İl Genel Meclis Başkanı
Petrolspor Kulüp Başkanı

***

Geçmişten bugüne Çağdaş’ın bugüne gelmesinde emek veren tüm emekçileri kutlar, nice 40 yıllar dilerim.

Mustafa Demir
TPAO Batman Bölge Müdürü

***

‘Batman'ın gözü, kulağı, dili’ şiarıyla yayın hayatına atılan, bünyesinde çalışan deneyimli ve uzman kadrosuyla masa başı değil, bizzat sahada dolaşarak yaptığı haberleriyle habercilikte yıllardır gündem oluşturan; dürüst, ilkeli ve objektif yayın politikasıyla İlimizin ilk günlük gazetesi olma özelliği taşıyan Batman Çağdaş Gazetesinin 40. Kuruluş Yıldönümünü içten samimi dileklerimle kutlar, gazetenizin Batman ilimize daha çok yıllar hizmet vermesi temennisiyle şahsınızda çalışanlarınıza selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

İbrahim Halil Kırşan
TOBB Türkiye Madencilik Meclisi Başkanı
ÇİFTAY Danışma Kurulu Üyesi

***

Yayın hayatında 39 yılı geride bırakan, basın, ahlak ve ilkelerinden taviz vermeme gayretini en üst seviyede tutan Batman’ımızın güzide gazetelerinden biri olan Batman Çağdaş Gazete’sinin 40. Kuruluş yıl dönümünü canı gönülden tebrik eder, şahsınızda emeği geçen herkese selam ve saygılarımı sunarım.

TEİAŞ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı
Selman YÜKSEL

***

Yayın hayatına başladığı 2 Mart 1984 yılından günden bugüne, yerel basınımızın temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Batman Çağdaş Gazetesi'nin tüm yönetici ve çalışanlarını, 40. kuruluş yıldönümü vesilesi ile tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Mehmet Sıddık Çiftçi
Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı

***

Gazetenizin kuruluş 40. yıldönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim”

Salih Direk

***

Nice güzel yıllara...40. Yılınızı kutlarım, daha güzel yarınlara...

Abdulhamit Kanağı

***

Kuruluşunda emeğimin geçtiği 3 Mart 1983 tarihten bugüne kadar geçen 40.yılında Çağdaş Gazetesini ve çalışanlarını kutlarım, nice daha güzel yıllara inşallah…

Abdulkadir Gayretli

***

Batman Çağdaş Gazetesi’nin 40.yılını kutluyorum.Emek veren tüm çalışanlarını tebrik ediyorum.

İsmail Bezek

***

Batman Çağdaş'ın 40.Yayın yıldönümünde, sizleri ve tüm çalışanlarınızı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Ali Tarhan

***

Yayın hayatınızın aynı başarıyla devam etmesini diliyor,tüm çalışanlarınızı kutluyorum.

Şahver Kaya

***

Çağdaş meşalesinin sönmemesi dileklerimle 40. yılınızı yürekten kutlarım.

Mesut Atalay

***

Nice 40 yıllara Arif bey, Barış bey, emekçi çalışanlarınızı ve sizleri tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim.

Nuri Karaer

***

Değerli dostum,sevgili Arif Arslan kardeşim,Batman’ın dili,kulağı olan, Batman Çağdaş’ın 40.yayın yılında, kurucu babası merhum Enver Arslan’ı rahmetle anarken;şahsınızda tüm çalışanlarınızı tebrik ediyor,başarılarınızın devamını diliyorum.

İzzet Çağrı

***

Nice sağlıklı güzel yıllara, 40. yılınızı kutlarım.

Nüsret Koyuncu

***

İlk sayısını 2 Mart günü eski Tekel caddesindeki yerinizden alıp okumuştum çok iyi hatırlıyorum fiyatı da 2 TL olmalıydı…

Ferdi Ekinci

***

40. Yılınızı tebrik eder,Batmanımıza hizmetlerinizin devamını dilerim.

Mehmet Yıldız

***

Saygı değer kardeşim Arif bey 40. yılınızı kutlar başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet Ali Atalay

***

Nice başarılı ve mutlu senelere kurucusu Enver Arslan abiye Allah’ tan rahmet diliyorum Arif Arslan başta olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ediyorum

Orhan Koç

***

Nice nice sağlıklı uzun yıllar diliyorum, başarılar.

İnci Kavak

***

Sayın Arif Arslan, gazeteniz Batman Çağdaş Gazetesi’nin 40. yılında sizlerin ve çalışanların başarıların devamını ve nice sağlıklı yıllar dilerim.

Şafi Solmaz

***

Nice başarılara, Çağdaş Gazetesi’nin tüm çalışanlarını gönülden tebrik ederim

Recep Güneştekin

***

Batman Çağdaş Gazetesi’nin 40. kuruluş yıl dönümünü kutlar, tüm emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını tebrik ederim. Yayın hayatının devamında başarılar dilerim.

Belediye-İş Sendikası Batman

***

Gazetenizin 40. kuruluş yıldönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim.

Remzi Boztepe

***

Nice senelere, Allah daim etsin inşallah başarılar dilerim tebrikler…

Hidayet Eren

***

40. yıl Hayırlı olsun, Nice güzel günler sizlerin ve bizlerin olsun inşallah. Batman’ın güzel sesi...

Mehmet Necip Aydın

***

Tebrik ediyorum, Batman’a katkınız azımsanmayacak kadar büyük, üstün başarı dilerim.

Ercan Bayhan

***

Başarılarınız daim olsun nice 40. yıllara inşallah, Kocaeli’den selamlar…

Cahit Aksoy

***

Ülkemizin yasta olduğu bu zor süreçte Batman’da gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Batman Çağdaş Gazetesi’nin 40 yıllık yayın serüveni bizleri gururlandırmaktadır. Batman basınının gerek kamuoyu oluşturmada, gerekse kamu adına görevlerini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi en büyük dileğimizdir. Bu vesileyle gazetenizin 40. Kuruluş yıldönümünü kutlar; sosyal ve kültürel yaşantısında halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması temennisiyle başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet Salih Seyhan

***

Gazetecilik yaparak geçen 40 yıl dile kolay, bugünlere gelmesinde emeği geçen başta dostum Arif Arslan olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Nice 40. Yıllara.

İrfan Tapan

***

Daha nice başarılı yıllara ÇAĞDAŞ...

Necmettin Pektaş

***

Emeği geçen herkesi kutlarım. Sağlıklı uzun ömürler dilerim. Kurucusuna rahmet diliyorum.

Nurettin Işık

***

Yayın hayatınızdaki 40. Yılınız kutlu olsun.

Musa Yelken

***

Batman Çağdaş Gazetesi’nin 40. kuruluş yıl dönümünü kutlar, tüm emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını tebrik ederim. Yayın hayatının devamında başarılar dilerim.

Ömer Bedük

***

Gazetenizin kuruluş yıldönümünü,sizin ve sizin nezdinizde gazeteniz çalışanlarınıda kutluyorum.Umarım meşaleniz yıllarca aynı yolda,aynı çizgide devam eder.

Salih Ay

***

Gazetenizin kuruluş yıldönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim.

Kudbettin Barlak

***

İlimizin basın alanındaki en güçlü temel taşlarından biri olan Batman Çağdaş Gazetesi’nin 40. Kuruluş yıldönümünü tebrik eder başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Savaş Özalp

***

40. Yılı geride bıraktık. Önümüzdeki yıllarda daha da güçlü bir Çağdaş olacaktır. Tüm çalışanlara canı gönülden başarılar dilerim saygı ve selamlarımla…

Bahri İpek

***

40. Yılınız kutlu ola iyi haberler bağımsız tarafsız güzel satırlara yazılara köşe yazılarına Batman'a sahiplenmeye saygılar. Tüm çalışanlara Elazığ'dan gakolar diyarından selamlar…

Hüseyin Fehmi Polat

***

 

Editör: Yunus Yasak