*Kurum, STK ve meslek odaları ziyaretlerini sürdüren Batman Milletvekili Serkan Ramanlı: “Batman sahipsiz değildir. ‘Batman sahipsizdir’ diyen kişi, ‘Batman’ın sahibi benim’ desin ve çalışsın. Hep birlikte çok güzel bir geleceğimiz olacak” dedi.

 RAMANLI ZİYARETLERDE
HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, kurum ve STK ziyaretlerini devam ediyor. Ziyaret programı kapsamında Ramanlı ve beraberindeki heyet, TEİAŞ Bölge Müdürlüğü, Kızılay, Batman Siirt Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Bölge Odası ve Marangozlar sitesini ziyaret etti. TEİAŞ Bölge Müdürü Murat Kaya ile görüşen Milletvekili Ramanlı, TEİAŞ’ın yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretler kapsamında iletilen elektrik iletim sorunlarını Bölge Müdürü Murat Kaya’ya ileten Ramanlı, sorunun çözümü için bir çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. TEİAŞ Bölge Müdürü Murat Kaya, yapılan çalışmalar ile ilgili Milletvekili Ramanlı’ya bilgi verdi.

YOĞUN ZİYARETLER
Kızılay ziyaretinde Davut Okçu ve yönetimi ile bir araya gelen Ramanlı, Kızılay’ın çalışmaları hakkında Okçu’dan bilgi aldı. Çalışmalarda destek olmaya çalışacaklarını belirten Ramanlı, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Demir’e Kızılay çalışmalarının yakın takipçisi olmasını ve gençlik ile birlikte destekte bulunmalarını istedi.  Daha sonra Batman-Siirt Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Bölge Odası’nı ziyaret eden Ramanlı’yı Başkan Mehmet Şah Ayaz ve yönetimi ağırladı. Ziyaret programını Marangozlar Sitesi ile tamamlayan Milletvekili Ramanlı, Marangozlar Sitesinde üretim yapan üreticilerin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Esnafla konuşan Ramanlı, Batman’ın sahipsiz olmadığını belirterek, “Batman sahipsiz değildir. Batman sahipsizdirdiyen kişi aynaya baksın ve Batman’ın sahibi benim desin ve çalışsın. Hep birlikte çok güzel bir geleceğimiz olacak” dedi. (RECEP AKIN)