Kulübün Yeni Başkanı avukat Mehmet Hakan Toy ise; “Petrolspor’a hizmet etmenin heyecanı ve onuru içerisindeyim. Batman’a yakışan, hedefleri olan, yeni bir kurumsal kimlik ile kulübümüze yeni bir yönetim anlayışını kazandırma gayesindeyiz” dedi.

YENİ BAŞKAN; AVUKAT TOY…
Yeni sezonda 2. Lig Beyaz grupta mücadelede edecek olan Batman Petrolspor’da yeni sezon yapılanması belirlendi. Kulübün yeni başkanı avukat Mehmet Hakan Toy olurken, teknik direktör ve yönetim kurulu üyeleri de kamuoyuna duyuruldu. Nasıroğlu külliyesinde düzenlenen basın toplantısında Süper Lig deneyimli Teknik Direktör Şenol Fidan ile üç yılık sözleşme imzalandı. Toplantıya Petrolspor ile sözleşme imzalayan kaleci Yusuf Balcıoğlu, Mustafa Seyhan ve Semih Karadeniz de katıldı. Açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Hakan Toy, şampiyonluk sürecinde emeği olan isimlere teşekkür ederek, yeni yönetimi ve yapılanmayı açıkladı.

Mehmet Hakan Toy

BAŞKAN TOY; “HUMMALI ÇALIŞIYORUZ”
Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Başkan Toy; “Petrolspor’a hizmet etmenin heyecanı ve onuru içerisindeyim. Batman’a yakışan, hedefleri olan, yeni bir kurumsal kimlik ile kulübümüze yeni bir yönetim anlayışını kazandırma gayesindeyiz. Petrolspor artık AŞ olarak devam edecek. Kulüp derneği ile bağlantılı olacak şekilde faaliyet söz konusu olacaktır. Derneğin başkanı sayın Zeynel Nasıroğlu ile 6 kişilik üyeden olacak. Dernek ve anonim şirket, Petrolspor’un öncelikli gündemini belirleyecek. Yeni süreçle ilgili detayları önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyuracağız. Yeni futbol sezonu için kolları sıvadık. Hummalı bir çalışma içindeyiz. Teknik Direktörümüz Şenol Fidan hocamıza güveniyoruz. Kendisini iyi tanıyoruz, gönüllerde taht kuran bir isim. Hep birlikte başarılı güzel günler geçireceğimize inanıyoruz” dedi.

Petrolspor Imza

6 FUTBOLCUYLA SÖZLEŞME İMZALANDI
Başkan Toy, şimdiye kadar sözleşme imzaladıkları futbolcuları da açıkladı. Başkan Toy, şöyle devam etti: “Transfer dönemini en iyi şekilde geçirmeye çalışıyoruz. Birçok isimle prensipte anlaştık. Şimdiye kadar ise Yusuf Balcıoğlu, Mustafa Seyhan, Semih Karadeniz, Ahmet Kesim, İshak Çakmak ve Bünyamin Yürür ile sözleşme imzalandık. Diğer transferlerimizi de süreç içerisinde tek tek açıklayacağız. Taraftarımızın ve kamuoyunun gönlü rahat olsun, güçlü bir Petrolspor sahada olacak.” Öte yandan Petrolspor’un yönetimi ise şöyle oluştu; “Başkan Mehmet Hakan Toy, Asbaşkan-Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Balaban, Asbaşkan Mert Nasıroğlu, Basın Sözcüsü Cemal Kaya, Stat ve Taraftar sorumlusu Hikmet Celbek, Yönetim kurulu üyeleri; Hifzullah Yıldız, Mahmut Akyol ve Abdurrahman Ekinci.”

Muhabir: NEZAHAT SUMBÜL