PETROL SERİ PEŞİNDE

17 Şubat 2017 Cuma 17:06
Bu haber 261 kez okundu

**Batman Petrolspor, yarın Erbaaspor’a deplasmanda konuk olacak. Kırmızı-Beyazlı ekipte cezalı Ensar ve Atilla forma giyemeyecek. Teknik Direktör Mustafa Ceviz; “Ligdeki durumumuz ortada. Şiddetle puana ihtiyacımız var, rakibin kim olduğu önemli değil. Erbaaspor’u devirip çıkışa istiyoruz” dedi.

PETROL SERİ PEŞİNDE

PETROL, GALİBİYETE İNANDI
Geçen hafta Pazar’ı evinde yenip üzerindeki karabulutları dağıtan Batman Petrolspor, yarın Erbaaspor’u evinde yenip seri galibiyetlere geçmek istiyor. Erbaaspor’u gözüne kestirdiklerini belirten Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Mustafa Ceviz; “Rakibimiz Erbasspor geçen hafta bizim gibi dört hafta aradan sonra galibiyet yüzü gördü. Bu bakımdan dirençli bir takımı karşımızda göreceğimiz gerçek. Saha ve seyircileri önünde oynayacakları maçtan galibiyetle ayrılmak için tüm güçlerini ortaya koyacaklardır. Ancak kazanmaktan başka bir şey düşünmüyoruz” diye konuştu.  
“GALİBİYETE İHTİYACIMIZ VAR”
Galibiyete ihtiyaçlarının olduğunu belirten Teknik Direktör Ceviz; “Ligdeki durumumuz ortada. Şiddetle puana ihtiyacımız var, rakibin kim olduğu önemli değil. Erbaaspor’u devirip kötü gidişe ‘dur’ demek istiyoruz. İyi futbolumuzu skora yansıtacağız. Önümüzde bizi bekleyen zorlu Erbaaspor karşılaşması var. Rakibini gücü belli. Futbolcularıma güveniyorum. Onlar kendilerine yakışan mücadeleyi ve skoru sahada alıp başları dik stattan çıkacaklar. İyi bir takım olduğumuzu Erbaaspor maçında göstermeye kararlıyız. Futbolcularım hafta içinde iyi çalıştı. İstekli ve hırslı çalışmaları Erbaaspor maçı öncesi bizde umutları daha da artırdı” dedi. (Spor Servisi)

Yorum Gönder


@name x