banner52

Hastaneye 5 yıldızlı refakatçi oteli

11 Ekim 2016 Salı 19:35
Bu haber 1362 kez okundu

*Batman Bölge Devlet Hastanesi yerleşkesine hayırsever işadamlarının katkılarıyla yapılan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli 5 yıldızlı otel konforunu andıran ‘refakatçi oteli’nin açılışını Batman Valisi Ahmet Deniz yaptı.

Hastaneye 5 yıldızlı refakatçi oteli

 

HASTA YAKINLARI RAHATLAYACAK

Refakatçi oteli, Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde tedavi gören refakatçilere büyük kolaylık sağlayacak. Refakatçi otelin açılışını yapan Vali Ahmet Deniz, “Son yıllarda ülkemizin her tarafından ciddi anlamda değişimler yaşanıyor. Vatandaşımıza hizmetin en iyisini sunmak bizlerin asıl görevi, onların hayır duasını almak için çalışıyoruz. Onun için Türkiye’nin her tarafında olduğu gibi Batman’da da vatandaşımıza en güzel hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Çalışanlarımızın güler yüzle hizmet veriyor olması en güzelidir. Hastanemizin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören hastalarımızın yakınları ‘Refakatçi Oteli’mizden ücretsiz olarak faydalanacaklardır. Yapımında emeği geçen hayırseverlere teşekkür ediyoruz” dedi.KONAKLAMADA KOLAYLIK

Refakatçi oteliyle ilgili bilgi veren Genel Sekreter Dr. Hakan Pamukçu,“Bir Oda Bin Dua” sloganıyla yola çıktıklarını belirtti. Vali Deniz, şöyle konuştu; “Bölge Devlet Hastanesi 3.cü basamak yoğun bakım servisinde tedavi gören hastaların birinci derece yakınlarının önemli ihtiyaçlarından biri olan konaklama problemlerine de kolaylık sağlayacak ve ihtiyaçlarına cevap olacaktır. Refakatçi otelimiz ücretsiz olacak ve ticari amaçla işletilmeyecektir. Odaların tamamında televizyon buzdolabı, kablosuz internet, banyo ve tuvalet bulunuyor.” Refakatçi otelinin yapımında katkıları olan M. Faruk Ekmen, M. Emin Beyaz, Abdulkadir Özer, Sait Ramanlı, Emin Aslan, Süleyman Zeki Coşkun, Zeki Çiftçi, TPAO Bölge Müdürlüğü, H. Ali Ulutaş ve Mustafa Alp’e, plaket verildi. Açılıştan sonra hastanede tedavi gören bazı hastaları ziyaret eden Vali Deniz ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu. (Haber Merkezi)

Yorum Gönder


@name x