T.C. BATMAN VALİLİĞİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C. BATMAN VALİLİĞİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C. BATMAN VALİLİĞİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C. BATMAN VALİLİĞİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

admin
admin
23 Haziran 2017 Cuma 16:52
614 Okunma
T.C. BATMAN VALİLİĞİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

T.C. BATMAN VALİLİĞİ İL ENCÜMENİ BAŞKANLIĞINDAN

İLAN

 1. Mülkiyeti Devletin Hüküm ve tasarrufu altında bulunan Batman İli, Merkez, Yeniköy Köyü sınırları dahilinde bulunan 8.400,00 M2 yüzölçümlü taşınmaz malın 13.406,40 M3 rezervli Kum-Çakıl Sahası ihalesi 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince 5 yıl müddetle kiraya verilecektir.
 2. İhale 05.07.2017 Çarşamba günü saat 10:30’da İl Özel İdaresi Encümen toplantı salonunda yapılacaktır.
 3. İşin muhammen bedeli KDV hariç  205.118,00 – TL’dir.
 4. Geçici teminatı 6.154,00-TL ‘dır.
 5. İhaleye iştirak etmek isteyenlerin aşağıdaki belgeleri;
 1. Nüfus cüzdan sureti veya fotokopisi
 2. İkametgah il muhabere
 3. İhaleye iştirak edeceklerin tüzel kişilik yada şirket olmaları halinde Ticaret Odalarından alacakları Ticaret siciline kayıtlı Şirket Ortaklarını belirtir belge ile birlikte, Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin Tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarını gösterir Noterce tasdik edilmiş yetki belgesini,
 4. Başkası adına ihaleye katılacakların Noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri
 5. İlimiz, Merkez Yeniköy Köyü sınırları dahilinde bulunan Kum-Çakıl sahasının tahmini ihale bedeli KDV hariç 205.118,00-TL olup, geçici teminat 6.154,00-TL’dir.
 6. İhaleye katılacaklar geçici teminatı T.C. Halk Bankası Batman Şubesindeki 07000007 nolu emanet hesabına yatırdıklarına dair makbuz veya banka teminat mektubu ile teknik şartnamede istenilen belgeleri ihale saatinden önce ihale komisyonuna vermeleri gerekmektedir.
 1. Bu işe ait şartname mesai saatleri içerisinde İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünde görülebilir.
 2. İhaleye katılacak gerçek kişilerle tüzel kişilerin ve şirketlerin gerek kendilerinin gerekse hissedarların veya hissedarı bulundukları diğer şirketlerin İdaremizle kira borcu nedeniyle ihtilafa düşmüş olup, haklarında yasal işlem yapılmış olanlar, tahliye davası açılmış olanlar ile kiracılık ilişkisinden dolayı İdareye borçlu bulunanlardan, mevcut borçlarının tamamını her türlü masraf ve faizleri ile birlikte defaten ödemedikçe bu ihaleye katılamazlar.
 3. Posta ile yapılacak müracaatlarda postadaki gecikmeler kabul edilmez.
 4. İhale Komisyonu olan İl Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

İlan olunur.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.