Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

BAKANLARA SORUNLARI AKTARDI 

Milletvekili Özdemir, Bakanlarla görüştü, yatırımları gündeme getirdi

** Batman Milletvekili Ziver Özdemir, kentin gündemindeki yatırımları Bakanlarla görüştü. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Kültür-Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u ziyaret eden Özdemir, yatırımlarla ilgili beklentileri aktardı.

SORUNLARI BAKANLARA İLETTİ
Geçtiğimiz günlerde seçim bölgesi Batman’daki ziyaretlerinin ardından Ankara’ya geçen Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, sorunların giderilmesi ve kente yeni yatırımların yapılması için Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Kültür-Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamlarında ziyaret etti. İki bakanı ziyaret eden Özdemir, Batman’ın taleplerini iletirken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret edecek.

SAĞLIK YATIRIMLARI GÜNDEMDE
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya gelen Milletvekili Ziver Özdemir, 200 yataklı hastanenin 500 yataklı olarak revize edilmesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yapılması, Ağız ve Diş Sağlığı için yeni hizmet binasının yapılması, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bir an önce bitirilmesi ve Batman’a şehir hastanesi yapılması konularında Bakan Koca’ya bilgilendirmede bulundu.

YENİ HASANKEYF’İ GÖRÜŞTÜ
Bir sonraki ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile görüşen Milletvekili Özdemir, il halk kütüphanesinin bitirilmesi için ödeneğin gönderilmesi, Hasankeyf Müzesi’nin idari bölümüne kavuşması, Hasankeyf müzesinin ihtiyaç duyduğu personel kadrosunun verilmesi ve Hasankeyf’in dokusuna uygun kent meydanının kazandırılması konularını Bakan’a iletti.  Ziyaretler hakkında bilgi veren Özdemir: “Oldukça verimli geçen ziyaretlerimizde bakanlarımızdan bazı konularda sözler aldık. Batmanımızı kalkındırmak ve hizmetlerin devamını sağlamak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Batmanlılar her şeyin en güzeline layıktır” dedi. (Haber Merkezi)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1151 Kez Görüntülendi.
ÇİFTÇİ ‘ÇİFTE’ BAYRAMA HAZIR 
GÜNDEM
739 Kez Görüntülendi.
BAYRAM HAREKETLİLİĞİ  
GÜNDEM
1134 Kez Görüntülendi.
BELEDİYEDEN RAMAZAN KOLİSİ
GÜNDEM
789 Kez Görüntülendi.
 “HASANKEYF'TE BÜYÜK BİR DÖNÜŞÜM GERÇEKLEŞİYOR” 
GÜNDEM
885 Kez Görüntülendi.
YÜZDE 55’İ TAMAMLANDI  
GÜNDEM
387 Kez Görüntülendi.
ENGELLİLER ‘RAMPA’ İSTİYOR 
GÜNDEM
451 Kez Görüntülendi.
MISIR, SU BEKLİYOR 
GÜNDEM
3858 Kez Görüntülendi.
3 TUTUKLAMA
GÜNDEM
1283 Kez Görüntülendi.
KAÇAK AKARYAKIT YAKALANDI 
YAŞAM
730 Kez Görüntülendi.
ÇOK DİLLİ KOROYA ÖDÜL