Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

BAKANLARA SORUNLARI AKTARDI 

Milletvekili Özdemir, Bakanlarla görüştü, yatırımları gündeme getirdi

** Batman Milletvekili Ziver Özdemir, kentin gündemindeki yatırımları Bakanlarla görüştü. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Kültür-Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u ziyaret eden Özdemir, yatırımlarla ilgili beklentileri aktardı.

SORUNLARI BAKANLARA İLETTİ
Geçtiğimiz günlerde seçim bölgesi Batman’daki ziyaretlerinin ardından Ankara’ya geçen Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, sorunların giderilmesi ve kente yeni yatırımların yapılması için Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Kültür-Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamlarında ziyaret etti. İki bakanı ziyaret eden Özdemir, Batman’ın taleplerini iletirken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret edecek.

SAĞLIK YATIRIMLARI GÜNDEMDE
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya gelen Milletvekili Ziver Özdemir, 200 yataklı hastanenin 500 yataklı olarak revize edilmesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yapılması, Ağız ve Diş Sağlığı için yeni hizmet binasının yapılması, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin bir an önce bitirilmesi ve Batman’a şehir hastanesi yapılması konularında Bakan Koca’ya bilgilendirmede bulundu.

YENİ HASANKEYF’İ GÖRÜŞTÜ
Bir sonraki ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile görüşen Milletvekili Özdemir, il halk kütüphanesinin bitirilmesi için ödeneğin gönderilmesi, Hasankeyf Müzesi’nin idari bölümüne kavuşması, Hasankeyf müzesinin ihtiyaç duyduğu personel kadrosunun verilmesi ve Hasankeyf’in dokusuna uygun kent meydanının kazandırılması konularını Bakan’a iletti.  Ziyaretler hakkında bilgi veren Özdemir: “Oldukça verimli geçen ziyaretlerimizde bakanlarımızdan bazı konularda sözler aldık. Batmanımızı kalkındırmak ve hizmetlerin devamını sağlamak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Batmanlılar her şeyin en güzeline layıktır” dedi. (Haber Merkezi)

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
896 Kez Görüntülendi.
TRAFİK KAZALARINDA YÜZDE 30 DÜŞÜŞ!
GÜNDEM
1251 Kez Görüntülendi.
250 BİN KİŞİ KİMLİK YENİLEMEDİ
GÜNDEM
1466 Kez Görüntülendi.
TARİHİ ÇARŞI’NIN SON TURİSTLERİ
POLİTİKA
894 Kez Görüntülendi.
HDP’DE KONGRE
POLİTİKA
815 Kez Görüntülendi.
Ak Parti’den Hasankeyf çıkarması
GÜNDEM
796 Kez Görüntülendi.
50 DERECEDE ASFALT
GÜNDEM
445 Kez Görüntülendi.
TRAFİK NOKTALARINI DENETLEDİ
YAŞAM
217 Kez Görüntülendi.
PARKLAR İLAÇLANIYOR
YAŞAM
1168 Kez Görüntülendi.
EREN OCAKBAŞI HİZMETTE
YAŞAM
874 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (637)