Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

"EMANET OY VERİN"

Milletvekili Özdemir, HDP’li seçmenlere çağrıda bulundu:

**Ak Parti İl Başkanı Akif Gür ve il yönetimiyle birlikte Batman Çağdaş’ı ziyaret eden Milletvekili Ziver Özdemir, HDP’li seçmenlere ilk kez çağrıda bulundu; “4 Dönem peş peşe HDP’yi tercih eden seçmenler, 1 dönem emanet oylarla bize destek versin, Batman hizmet görecek.”

“KARARSIZLARIN ORANI BÜYÜK”
Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Akif Gür ve yönetimiyle birlikte Batman Çağdaş’ı ziyaret etti. Yerel seçime 8 gün kala ağırlıklı kampanyayı kent merkezinde sürdürdüklerini belirten Milletvekili Özdemir: “Seçim kampanyamız tam hız sürüyor. Sadece 7 mahalle ziyaretimiz kaldı. Ziyaretlerimizde teveccühle karşılaşıyoruz. Önceki seçimlere göre farklı bir atmosfer var. İstihdam ve hizmet ağırlıklı projelerimizi seçmenlere anlattık. Güzel bir atmosferde seçime gidiyoruz. Kararsızların oranı büyük. Bu kitlenin partimize ve projelerimize ilgisi var” dedi.

HDP’Lİ SEÇMENLERE ÇAĞRI YAPTI
4 Dönemdir peş peşe HDP’yi tercih eden seçmenlerin oylarına talipli olduklarını ifade eden Milletvekili Özdemir, şöyle devam etti: “Bir süre önce HDP Belediye Başkan adaylarının, Batman’ın sorunlarının çözümünde bizimle hareket edebileceği açıklamalarına teşekkür ediyoruz. Ancak biz daha farklı bir pencereden seçmenlere sesleniyoruz. 4 Dönem HDP’yi tercih ettiler, emanet oylarla da olsa 5 yıllığına bizi tercih etsinler. Eğer gereken hizmeti vermezlerse emanetlerini geri alabilirler. Batman’ı Ak Belediyecilik hizmetlerinden faydalandırmak istiyoruz.”

GÜR: “PROJELERİMİZ HEYECAN YARATTI”
Ak Parti İl Başkanı avukat Akif Gür ise projelerinin istihdam ve hizmet ağırlıklı olduklarını ifade etti. Gür, şunları kaydetti: “Her şeyden önce yerel yönetime gelirsek yatırımların önünü açacağımız gibi istihdam seferberliğini başlatacağız. Yerel yönetimin merkezi hükümetle dirsek temasında girmesi gerekiyor. Projelerimize Batmanlı seçmenlerin ilgisi var. Batman, Ak belediyecilikle şahlanacak.” (Haber Merkezi)

**********************

Ankete suç duyurusu

Bir süre önce Batman’da seçim anketi yapan bir şirket hakkında suç duyurusunda bulunduklarını belirten Milletvekili Ziver Özdemir: “31 Mart’ta o ankete gereken cevap çıkmış olacak. Anketle ilgili hukuki süreci başlattık. Seçim Kurulu’na başvurumuzu yaptık” dedi.

Yorumlar

Ömer Faruk 4 Ay Önce

Bu seçim maalesef sayenizde yerel seçim havasıyla geçmiyor. İnsanları öyle bir kutuplaştırdınız ki Fenerbahçe Galatasaray derbisine çevirdiniz. Bu yüzden başarısızlıklarınızın devamını Yüce mevlamdan diliyorum.

yorumcu 4 Ay Önce

siyasetçi değilim siyasettende nefret ederim batman için sen ne yaptında partin olarak bir dönem bizi seçin diyorsun sağlık kurumları berbat kamu kurumları hepsi dip dibe hep rant ee hani hizmet batmana batman gültepe mahallesinden ibaretmi sy benım oyumla vekil olan vekil

Adnan 4 Ay Önce

Siz hala batmanlıların neye oy verdiğini kavrayamamışsınız. Ayrıca hdp seçmeni kadar kararlı bir seçmen yoktur. Tüm karasızlar sizden sayın vekil.

serdar 4 Ay Önce

KARARSIZDIM AMA, BATMAN İÇİN VE BATMANIN ÇIKARILARI İÇİN OYUM SİZİNDİR...

Mehmet 4 Ay Önce

Neden bir tek Kürtçe afişiniz yok... bize bizim dilimizle gelin bir sefer ondan sonra bakın bu halk sizi nasıl bağrına basiyor... Batman siyasetçiler konusunda çok şanssız biri kuru siyaset yapıyor ıcraat yok... biri ıcraat diyor halktan haberi yok.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
2415 Kez Görüntülendi.
 “İNŞAAT SEKTÖRÜ ÇÖKTÜ”
GÜNDEM
417 Kez Görüntülendi.
MISIR VE FISTIKTA HASAT HAZIRLIĞI 
GÜNDEM
702 Kez Görüntülendi.
EN UZUN KÖPRÜ 30 EYLÜL’DE AÇILACAK 
GÜNDEM
1381 Kez Görüntülendi.
EYLEMLERİNİ SÜRDÜRÜYORLAR 
GÜNDEM
557 Kez Görüntülendi.
PROJELERİN GERÇEKLEŞME ORANI; YÜZDE 35    
GÜNDEM
239 Kez Görüntülendi.
Ziraatçılar, mısır ve fıstık alanlarındaydı 
YAŞAM
672 Kez Görüntülendi.
‘E-DEVLET’ ŞİFRESİ KUYRUĞU! 
YAŞAM
286 Kez Görüntülendi.
BELEDİYEDEN PANEL
YAŞAM
381 Kez Görüntülendi.
“Kaynakları verimli kullanacağız” 
YAŞAM
494 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (616)