Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

HİZMETE AÇILIYOR 

Batman Belediyesi yeni ilçe otogarının ihalesini gerçekleştirdi

**Batman Belediyesi’nin yapımını tamamladığı yeni ilçe otogarının kafeterya, wc ve yazıhanelerin yer aldığı otogar ihalesi yapıldı.

AKSOY, İHALEYİ İZLEDİ
Eski Hal yerine inşa edilen yeni ilçe otogarı tamamlanırken, gardaki kafeterya, wc ve yazıhanelerin yer aldığı otogar ihalesi de yapıldı. İhaleyi Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy da izledi. Şehir için trafik yoğunluğunu azaltmak amacını da taşıyan ve yeni modern şehir içi otogarı, yaklaşık 24 bin metrekare alan üzerine kuruldu. Her biri 20 metrekare olan 40 adet yazıhanenin bulunduğu yeni ilçe otogarında, 100 adet minibüs bekleme yerinin yanı sıra misafir araç ve taksiler için ayrı araç otopark alanı da yer alıyor. Otogarın ve ihalesinin hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Vekili Aksoy, Batman’a yaraşır bir otogar yapıldığına dikkat çekerek: “Gelen konukların en güzel şekilde ağırlanabilmesi için otogar esnafımıza büyük görevler düşmektedir. Biz bütün sosyal donatılara yer verdik, sizler de otogar esnafı olarak gelen konukları en iyi şekilde ağırlamalısınız” dedi. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

BATMANLI 1 Ay Önce

Sayın Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy yaptığınız mükemmel hizmetleriniz için size minnettarız.Batman asla sizi unutmayacak.Allah sizden razı olsun. Yıllardır üst üste Batman Belediye Başkanı seçilip hiç hizmet etmeyenler utanmalılar.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1246 Kez Görüntülendi.
TARİHİ KÖPRÜYE KOMŞU OLACAK 
GÜNDEM
2893 Kez Görüntülendi.
AÇILIŞA KATILDI, MESAJLAR VERDİ
GÜNDEM
1126 Kez Görüntülendi.
ÇEKİRDEKLER ÇÖPE DEĞİL, DOĞAYA
GÜNDEM
3295 Kez Görüntülendi.
TARTIŞILMIŞTI, İPTAL EDİLDİ
GÜNDEM
643 Kez Görüntülendi.
"Hizmet etmek için gelmek lazım”
GÜNDEM
3321 Kez Görüntülendi.
İŞTE SEÇİM ANKETİ  
YAŞAM
950 Kez Görüntülendi.
 Yeni ambulanslar ilçelere
YAŞAM
504 Kez Görüntülendi.
Birlik Vakfı’nın konuğuydu
YAŞAM
1158 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (519)
YAŞAM
358 Kez Görüntülendi.
Öğrencili açılış