Kategoriler

BATMAN ÇAĞDAŞ GAZETESİ

HİZMETE AÇILIYOR 

Batman Belediyesi yeni ilçe otogarının ihalesini gerçekleştirdi

**Batman Belediyesi’nin yapımını tamamladığı yeni ilçe otogarının kafeterya, wc ve yazıhanelerin yer aldığı otogar ihalesi yapıldı.

AKSOY, İHALEYİ İZLEDİ
Eski Hal yerine inşa edilen yeni ilçe otogarı tamamlanırken, gardaki kafeterya, wc ve yazıhanelerin yer aldığı otogar ihalesi de yapıldı. İhaleyi Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy da izledi. Şehir için trafik yoğunluğunu azaltmak amacını da taşıyan ve yeni modern şehir içi otogarı, yaklaşık 24 bin metrekare alan üzerine kuruldu. Her biri 20 metrekare olan 40 adet yazıhanenin bulunduğu yeni ilçe otogarında, 100 adet minibüs bekleme yerinin yanı sıra misafir araç ve taksiler için ayrı araç otopark alanı da yer alıyor. Otogarın ve ihalesinin hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Vekili Aksoy, Batman’a yaraşır bir otogar yapıldığına dikkat çekerek: “Gelen konukların en güzel şekilde ağırlanabilmesi için otogar esnafımıza büyük görevler düşmektedir. Biz bütün sosyal donatılara yer verdik, sizler de otogar esnafı olarak gelen konukları en iyi şekilde ağırlamalısınız” dedi. (Abdullah Türeli)

Yorumlar

BATMANLI 3 Ay Önce

Sayın Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy yaptığınız mükemmel hizmetleriniz için size minnettarız.Batman asla sizi unutmayacak.Allah sizden razı olsun. Yıllardır üst üste Batman Belediye Başkanı seçilip hiç hizmet etmeyenler utanmalılar.

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
1333 Kez Görüntülendi.
ÖZEL HARÇLA MONTE EDİLİYOR
GÜNDEM
1541 Kez Görüntülendi.
KOMŞU İLLERDEKİ ESERLERİMİZ GELİYOR
GÜNDEM
702 Kez Görüntülendi.
“BATMAN, MATEMATİĞE MEYDAN OKUYOR” 
GÜNDEM
588 Kez Görüntülendi.
“OLUMLU ADIMA KARŞILIK VERİRİZ” 
GÜNDEM
547 Kez Görüntülendi.
“ZOR BİR COĞRAFYADAYIZ”
GÜNDEM
424 Kez Görüntülendi.
HASANKEYF MÜZESİ KURULDU
YAŞAM
2738 Kez Görüntülendi.
SIRADIŞI KLİP 
YAŞAM
1038 Kez Görüntülendi.
Batman’ın fotoromanı (571) 
GÜNDEM
377 Kez Görüntülendi.
Kesintiler her yerde 
YAŞAM
1265 Kez Görüntülendi.
Uzun köprüde sona doğru